Дует “Алібі” був надзвичайно популярним в Україні: куди поділися сестри Завальські та як нині виглядають

На початку 2000-их гурт "Алібі" був шалено популярним. Куди зникли сестри Анна та Ангеліна Завальські та чи співають нині разом після розпаду їхнього дуету?

Після тривалої перерви сестри Завальські вирішили пригадати минуле й знову заспівали разом. У 2021 році Анна й Ангеліна перейменували гурт на The Alibi Sisters і стали записувати нові пісні.

Від моменту створення дівочого дуету тоді якраз минуло рівно 20 років. Продюсером сестричок був їхній татусь. А записувати композиції допомагав Діма Клімашенко. Дівчата здобули чималу славу. Їх запрошували вести різні розважальні програми та конкурси. Але 2012-го гурт розпався.

Куди поділися сестри Завальські

Сестри повиходили заміж та народили дітей. Тож стало якось не до творчості. Коли ж обидві наситилися сидінням удома й змінюванням памперсів, вирішили спробувати зробити сольні кар’єри.

Куди поділися сестри Завальські: Анна з родиною

Анна записала пісню “Її серце”. Ангеліна спромоглася на випуск кліпу за допомогою Алана Бадоєва. Але жодній з сестер не вдалося повторити успіху “Алібі”.

Куди поділися сестри Завальські: Ангеліна з чоловіком

Анна вийшла заміж за композитора Дмитра Саратського, народивши йому сина. Обранцем Ангеліни став телеведучий Олександр Колодій. У пари спочатку народився син Кирило, а за 2 роки з’явилася ще й донечка.

Куди поділися сестри Завальські

Коли дітлахи підросли, матусі знову об’єдналися й прийшли на “Голос країни 11” з новою назвою гурту The Alibi Sisters. І хоча до них повернулися всі чотири тренерські крісла, сестри відмовилися від подальшої участі в проєкті, поступившись дорогою молодим та талановитим.

Коли почалося повномасштабне вторгнення росіян, Завальські з дітьми виїхали за кордон, залишивши чоловіків. Ангеліна перебувала у Польщі, Анна – в Британії. Спочатку думали, що це тимчасово, а потім довелося здавати дітей до школи.

Куди поділися сестри Завальські

Щойно у Києві з’явилася можливість навчатися більш-менш безпечно, сестри повернулися на батьківщину. Ностальгія за Україною далася взнаки – тепер Завальські записують пісні у стилі ретро.

Схожі статті

Хоч кожен день готуй: поживна, соковита і смачна шаурма з особливим соусом. Рецепт, який став фаворитом

Домашня шаурма готується просто, а виходить дуже ситною та поживною, тому сьогодні ми підготували для вас саме такий рецепт. Обов'язкового спробуйте!

Довго шукала саме цей рецепт! Повітряні пончики на молоці: тісто як пух і не вбирає олію – ну дуже смачно

Пухкі, ніжні і м'які пончики щедро присипані цукровою пудрою – що може бути смачнішим?! До вашої уваги класичний рецепт найсмачніших пончиків.

Користуюся тільки цим рецептом. Діти вимагають, щоб готувала частіше: смачне горіхово-шоколадне печиво

Для затишного і теплого вечора обов'язково потрібен кухоль ароматного чаю. А який же чай без печива? Сьогодні ми підготували рецепт хрусткого горіхово-шоколадного печива, яке припаде до смаку одразу.