Де зараз колишній Лідії Таран Андрій Доманський: живе за кордоном з п’ятьма своїми дітьми і дружиною

Андрій Доманський має багату життєву біографію. Зокрема, телеведучий тричі одружувався і в усіх шлюбах мав дітей. Куди нині подівся відомий шоумен, що зник з інфопростору?

Андрія Доманського ми пам’ятаємо по Новому каналу, 1+1 та Інтеру. На останньому місці роботи телеведучий зашкварився доволі сильно. Коли почалося повномасштабне вторгнення у 2022 році багато хто з колег перекочували на Єдиний телемарафон чи канал “Дім”.

Де нині перебуває Андрій Доманський

От тільки Андрія ми відтоді більше не бачили. Довгий час про батька п’ятьох дітей нічого не було чути. А згодом з надійних джерел стало відомо, що Доманський перебуває не в рф, за яку так топив останнім часом, а у Прибалтиці.

Багато хто з відомих українців писали Андрію в перші місяці війни, намагалися налагодити зв’язок. Та з цього нічого не вийшло. Доманський заблокував усі свої акаунти в соцмережах, а особисті повідомлення просто ігнорував.

Де нині перебуває Андрій Доманський

Як відомо, перша дружина ведучого мешкала в Одесі. Коли Андрію настав час їхати до Києва на роботу, жінка навідріз відмовилася переїжджати до столиці. То й залишилася з двома дітьми Василем та Ладою сама.

Працюючи на каналі 1+1, Доманський закрутив роман із колегою Лідією Таран. Унаслідок цих стосунків на світ з’явилася донька Василина. Та за 5 років Андрій зібрав речі й пішов. Для Лідії це стало справжнім шоком, адже вона вважала, що у них усе гаразд.

Де нині перебуває Андрій Доманський

Згодом чоловік пояснив, що Таран відмовлялася спілкуватися не лише з його першою дружиною та старшими дітьми, але й з батьками, тому змушений був шукати нового щастя. Третя дружина Марина народила коханому ще двох донечок Кіру та Віру. До того ж подружилася з одеською жінкою свого чоловіка.

Виїхати з країни Доманський міг абсолютно законно, адже на той момент мав трьох неповнолітніх дітей. А от Марина ще деякий час перебувала у Києві. Нині ходять чутки, що родина об’єдналася.

Лідія з Василиною після ракетного влучання в їхню багатоповерхівку змушені були виїхати до Франції. Донька Андрія пішла до школи, а мама поступила до університету.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.