Донька Ади Роговцевої спочатку закохалася в одруженого, потім у старшого чоловіка: як вдалося мамі розрулити

Ада Роговцева проживши 46 років у шлюбі з Костянтином Степанковим, народила двох дітей – Костика й Катерину. На жаль, чоловіка й сина вже немає серед нас, а про доньку акторка розповіла таке.

Ада Роговцева певна, якби не донька Катерина, їй би не було заради кого жити, адже чоловіка й сина вона вже давно поховала. Матуся обожнює свою донечку. Вони дуже добре товаришують. Іноді пригадується, як дівчина зустріла своє перше кохання.

Всього чоловіків у Катерини було двоє. Ада Миколаївна й досі товаришує з обома. Коли дівчина закохалася у Тараса, чоловік був одружений, а вона занадто юною. Катруся, щоб не розбивати чужу сім’ю, вирішила вийти заміж за іншого.

Ада Роговцева пригадала двох зятів

Хлопчина частенько навідувався до них у дім, і матуся була не проти такого зятя. Та одного разу завітав Тарас і попросив Роговцеву вплинути на доньку, щоб дочекалася його. Мовляв, задля цього не обов’язкового виходити заміж.

Пані Ада нічого не зрозуміла, а потім поговорила з Катрею. Дівчина пояснила, що кохає Тараса, а заміж зібралася, щоб йому насолити. Мама втрутилася у цю Санта-Барбару. Врешті донька таки вийшла заміж за коханого чоловіка.

Ада Роговцева пригадала двох зятів

Коли Катя була вагітною, у Тараса захворіла мама. Він змушений був їхати в Ізраїль, щоб її доглядати. Дружина поїхала за чоловіком. Народила там Олексія, побула 2 роки й повернулася. Благовірний розривався між двома країнами, допоки не розлучилися. Але залишилися друзями. Нині Катерина ставить вистави, а Тарас робить художнє оформлення. Малюнки до книг, які видавала Роговцева, робив теж він.

Удруге донька Роговцевої вийшла заміж не скоро. Олексій був на 20 років старший за обраницю. Він знайшов спільну мову з молодшим тезкою, сином Каті. А хлопчина дуже радів появі молодшого братика Матвія. На жаль, і цей шлюб згодом розпався.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.