Водичка вже тепленька: Осадча вивела нащадків до басейну, Мірзоян на озеро, Бужинська – на морське узбережжя

Червень Спека. Так і тягне до води, щоб хоч трішки охолодитися. От і знаменитості взяли дітлахів попід руки й подалися ближченько до водойм – басейну, озера, моря. Хто куди?

Катерина Осадча

Щоб прохолодитися разом із синами, телеведучій не потрібно далеко ходити. Басейн із теплою водичкою розташований просто на обійсті зірки.

Знаменитостей з дітьми потягнуло до води

Тож разом з 7-річним Іванком та 2-річним Данилком взяли водні причандали й вийшли на двір. Іван мріє опанувати серфінг, тож намагався стати на дошку, хоча підхожої хвилі, звісно, не дочекався.

Арсен Мірзоян

Співак з 8-річною донькою Ніною вирішив не виїжджати за межі Києва. Розташувалися на озері Тельбін. Позувати для світлин погодилися лише Арсен із малечею.

Знаменитостей з дітьми потягнуло до води

Мама Тоня себе у купальнику не наважилася показати, тож фотографувала найближчих людей, викладаючи в Інстаграм-Сторіз їхні розваги.

Олена Ющенко

Невістка третього президента разом із маленьким Андрійком весело провели час, гуляючи узбережжям. Разом із 2-річним онуком Віктора Андрійовича обіймалися біля води та малювали на піску.

Знаменитостей з дітьми потягнуло до води

Хоч і перебували далеко від України – на Кіпрі – обоє вбралися в етнічний одяг. Де перебував у цей час глава родини Андрій Ющенко, Олена підписникам свого Інстаграму не сповіщала.

Катерина Бужинська

Близнятам Дмитрику й Катерині вже 7 років. Матуся вивела дітей на болгарське узбережжя Чорного моря. Перед цим цікаво провели дозвілля у заповіднику, покаталися на човні річкою Ропотамо, відвідали замок Равадиново.

Знаменитостей з дітьми потягнуло до води

А потім зазирнули на пляж. Бужинській хоч і 44 роки, вона не посоромилася показатися на загал у купальнику. До цього моменту співачка почала готуватися ще навесні, тож своїм схудлим станом залишилася вдоволеною.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.