Пісні Юрка Юрченка, Олі Юнакової, Марини Одольської співала вся Україна: де нині перебувають мегазірки 90-их

У 90-их їхні пісні лунали з кожної праски. Куди нині поділися кумири молоді Юрко Юрченко, Ольга Юнакова, Оксана Хожай, Марина Одольська? Їхні хіти й досі багато хто пам'ятає.

Юрко Юрченко

Наприкінці ХХ сторіччя Юрко Юрченко був набагато популярнішим за Олександра Пономарьова. Співак із довгим хвилястим волоссям настільки чуттєво співав “Я йду”, що всі тодішні юнки були в нього закохані.

Призабуті співаки – кумири 90-х років

Згодом Юркеш почав співати рок і хоча й мав певну аудиторію, але вже не таку численну. Нині батько двох дітей у лавах ЗСУ боронить нашу землю.

Ольга Юнакова

Спочатку артистка була солісткою гурту “Пліч-о-пліч”. З 1995 року стала співати сольно. Гастролювала разом із “Територією А” теренами України, мріючи про сольні концерти. Потім зникла з радарів прихильників.

Призабуті співаки – кумири 90-х років

Згодом з’ясувалося, що Оля вийшла заміж, народила 3 дітей. Якось всією родиною поїхали на відпочинок до Іспанії, а назад уже не повернулися.

Оксана Хожай

Кажуть, що саме образ цієї надзвичайно чуттєвої співачки було взято за основу дівчатами з гурту “ВІА Гра”. Артистка випускала кліп за кліпом, альбоми та компакт-диски. Потім про неї усі трішки призабули.

Призабуті співаки – кумири 90-х років

2012-го стало відомо, що Хожай страждає на рідкісну хворобу – синдром Шегрена. У березні 2013 року артистки не стало.

Марина Одольська

Співачка голосно заявила про себе, здобувши перемогу на конкурсі “Червона Рута” у 1995 році. У рамках мистецької агенції “Територія А” співачка створила свої найкращі хіти.

Призабуті співаки – кумири 90-х років

Кілька років тому Антін Мухарський робив програму “Люта українізація”, в якій Одольська співала ретро-пісні.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.