Служителі здоров’я потрудились на славу: як виглядає Олег Винник після 2-річного лікування у Німеччині

Відомий український співак Олег Винник останнім часом із невеликим бажанням показується на публіці. Втім, у мережу таки потрапили найсвіжіші світлини артиста.

Як відомо шанувальникам популярного українського артиста Олега Винника, він переїхав зі своєї рідної країни після 24 лютого. За особистим зізнанням артиста, яке він зробив в інтерв’ю влітку минулого року, покинув Батьківщину він не просто так.

Співакові довелось переїхати за кордон для того, аби пройти курс лікування. У розмові з журналісткою Олег Винник розповів, що страждає на рідкісне захворювання, називати яке не хоче. Німецькі лікарі протягом декількох років займаються лікуванням артиста.

Як зараз виглядає Олег Винник

Торік шанувальники відзначили – зовнішність їхнього кумира говорить про те, що з його здоров’ям не все добре. На думку публіки, Олег Винник мав чималі мішки під очима та загалом виглядав втомленим і майже замученим.

У мережі з'явились світлини Олега Винника та стало відомо, як він виглядає після лікування
У мережі з’явились світлини Олега Винника та стало відомо, як він виглядає після лікування

Втім, тепер справи артиста налагоджуються – принаймні так можна сказати з його зовнішнього вигляду. Не так давно голова фан-клубу Олега Винника Валерія Барон поділилась світлинами, які зробила у Німеччині. На кадрі позував і відомий співак.

Артист усміхався на камеру. На опублікованому фото можна було побачити, що обличчя Винника посвіжішало, його усмішка стала ширшою, а з-під очей зникли синці та мішки. Знаменитість відростив волосся, але іміджу не змінював.

У мережі з'явились світлини Олега Винника та стало відомо, як він виглядає після лікування
У мережі з’явились світлини Олега Винника та стало відомо, як він виглядає після лікування

Можна припустити, що лікарям вдалось нормалізувати стан здоров’я відомого українського артиста. Хоча сам Олег Винник нічого так і не розповідає, шанувальники не припиняють і все намагаються дізнатись про те, що ж сталось з їхнім кумиром.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.