Не Ольга Сумська! Хюррем “Султанші” українського шоу-бізнесу: Світлана Тарабарова, Геля Зозуля, Віка Булітко

Дівчата з рудим волоссям своєю яскравістю відразу виділяються з-поміж великої кількості блондинок та брюнеток. Деяким таке дивне волосся далося від природи. Інші просто обрали подібний імідж.

Світлана Тарабарова

Співачка вже давно є пізнаваною за неприродно яскравим рудим волоссям. Світлана не відмовилася від трендового кольору навіть під час вагітності, запевняючи, що фарба абсолютно нешкідлива.

Зірки, що мають руде волосся

Tarabarova наголошує, що таким забарвленням локонів несе аудиторії посил на добро. Саме такий непопулярний продукт в епоху випнутих дуп та накачаних губ Світлані вдалося протягнути в маси завдяки яскравому кольору, якого ніхто, як не старалися, більше не зміг повторити.

Геля Зозуля

Співачці не треба нікому нічого доводити, оскільки має від природи не дуже яскравий, але рудий колір волосся. А от ім’я молодій артистці прийшлося собі придумувати. Взяла скорочене від власного – Ангеліна. Здається, не прогадала.

Зірки, що мають руде волосся

Перша ж пісня артистки “КоляГаля”, присвячена бабусі та дідусю, знайшла своїх шанувальників. Зозуля дійшла вже того рівня, що в її кліпі на композицію “Бавовна” знявся Тарас Цимбалюк.

Вікторія Булітко

Як і Тарабарова, акторка “Дизель-шоу” час від часу фарбує волосся у вогняно-рудий відтінок. Глядачі вже звикли бачити Вікторію саме в такому кольорі, вважаючи його “рідним”.

Зірки, що мають руде волосся

Лише зрідка Булітко переходить на блонд чи фарбується у попелясті відтінки, але потім знову повертається до улюбленого рудого.

Оксана Жданова

Акторка завжди виділяється на телеекрані завдяки нестандартному кольору свого волосся. Він у неї яскраво-рудий і природний. Фарбувати нічого не потрібно.

Зірки, що мають руде волосся

Щойно глядачі побачили серіал “Дворняжка Ляля”, як назавжди запам’ятали молоду виконавицю й більше ні з ким іншим не плутають.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.