“Полякова та Кароль вдоволені своєю нинішньою вагою, а дехто ні”: скільки кілограмів важать українські зірки

Всі зірки намагаються досягти ідеальних форм. При цьому вага у знаменитостей достатньо різниться. Погляньмо на ваги, коли Полякова, Кароль, Мішина, Alyona Alyona зважуються.

Оля Полякова

Ще кілька місяців тому співачка скаржилася, що набрала 8 зайвих кілограмів. Потім хвалилася, що 4 кг вдалося позбутися. Нині співачка досягла прийнятних показників. При зрості 180 см Полякова важить 66,6 кг. Артистка похвалилася в Інстаграм-сторіз:

“Розкішна цифра! Я в ідеальній вазі для свого зросту 180”.

Тепер не соромно і в купальнику на люди показатися.

Знаменитості розкрили свою справжню вагу

Тіна Кароль

Торік у січні зірка вирішила розсекретити свою вагу. Привід був суттєвий. Зірка скинула аж 5 кілограмів, і ваги показали 53,3 кг. Тіна поскаржилася, що з 15 років змушена постійно застосовувати різноманітні дієти, оскільки має схильність до повноти. Та тепер, здається, цю проблему вирішено остаточно. Кароль втямила, що в усьому винен інсулін і кардинально переглянула раціон. От зайві кілограмчики й розтанули.

Знаменитості розкрили свою справжню вагу

Ксенія Мішина

Стрункості цієї актриси позаздрить кожна жінка. Торік узимку Ксенія сповістила, що важить 48,4 кг. Подібні результати не впали з неба. Під час вагітності знаменитість набрала зо 3 десятки кілограмів. Щоб повернутися до норми, довелося чимало попітніти в спортзалі. Мішина й зараз не цурається фітнесу, тому і має такі чудові результати.

Знаменитості розкрили свою справжню вагу

Alyona Alyona

Альона Савраненко не соромиться зайвої ваги, хоча час від часу й намагається її скинути. Не стільки для краси, скільки, щоб покращити стан здоров’я. Вага реперки коливається у межах 90-130 кг. Кілька років тому артистка показала ваги з чітко видними цифрами – 127,4 кг. Сповістила, що кидає собі виклик – скинути до 30-річчя 29 кг. Судячи зі свіжих світлин, 33-річній знаменитості досягти цієї мети так і не вдалося або кляті кг знову повернулися.

Знаменитості розкрили свою справжню вагу

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.