«Перекроїла себе повністю»: 78-річна Віра Алентова налякала шанувальників новим обличчям після пластики

Віра Алентова перекроїла себе повністю — актриса вразила шанувальників своїм новим обличчям після пластики. Зірка фільму «Москва сльозам не вірить» змінилася до невпізнання.

У радянському кінематографі вона вважалася однією з найкрасивіших актрис вітчизняного кіно. Звичайно, прощатися з таким титулом не хочеться, тому зірка захопилася пластичною хірургією. У цій справі важливо вміти вчасно зупинитися, чого артистка зробити не змогла.

На які операції зважилася актриса

Процедури омолодження героїня статті почала робити приблизно з кінця дев’яностих. Фахівці вважають, що вона зробила кругову підтяжку — майже в 60 Віра отримала роль жінки, якій трохи за 40, і виглядала в ній абсолютно природно.

Спочатку пластику Алентової важко було помітити

На більш ранніх фото нижні повіки знаменитості припухлі, помітні дрібні зморшки, але пізніше ці цілком природні дефекти зникли. Це говорить про блефаропластику.

Що стосується підборіддя, то до його ліпосакції тканини цієї частини обличчя були злегка провислими і потовщеними. Після втручання шкіра підтяглася.

Віра Алентова

Не обійшлося і без уколів краси

Віра неодноразово вдавалася і до безопераційних способів омолодження. Гладкість чола і відсутність міжбровних складок досягнута ботоксом, об’єм губ зберігається з роками і навіть поступово збільшується завдяки філерам.

Самі по собі подібні зміни не відбуваються, тому тут явно помітні втручання косметологів.

Результат змін Алентової через надлишок пластичних операцій видно неозброєним поглядом

Невдала пластика

Постійне прагнення до досконалості Алентової виявилося фатальним. Якщо перші операції дійсно допомогли відсунути старість і омолодили актрису, то наступні спотворили її міміку і природні риси.

Чергова кругова підтяжка зробила обличчя перетягнутим, а нова блефаропластика призвела до асиметричних повік — одне око Віри відкривається ширше, друге ж навпаки звузилося.

Наслідки невдалої пластики Віри Алентової

На жаль, артистка є живим прикладом того, як за допомогою естетичної медицини не поліпшити, а тільки зіпсувати зовнішність, якщо не знати міри.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!