Готовий на все: відомі жінки розповіли про романтичні вчинки партнерів

Напередодні Міжнародного жіночого дня зірки згадали неординарні вчинки, які заради них робили чоловіки.

Для Ірини Білик найпрекрасніший вчинок – це не обов’язково щось матеріальне, насамперед, це відношення. Зірка зізналася, що любить гарні подарунки і поцілунки, і чекає цього не тільки у день свята. Також співачка розповіла, що  її чоловік подарував їй режисуру нового ювілейного шоу. За словами Ірини Білик, це найпрекрасніший презент, який вона могла отримати.

Сніжана Бабкіна, коли почала згадувати романтичні вчинки чоловіка, навіть розплакалася. Каже, за 12 років знайомства їх було дуже багато. З останніх – сюрприз на 14 лютого цього року. Вони разом співали пісню «Напиши мені» на концерті в Одесі. І ось коли доходить до програшу, де ми повинні були танцювати. Але Сергій стояв на місці і хитро посміхався, – згадує Сніжана. Підігрівало ситуацію те, що протягом дня він не привітав свою дружину. І тоді Сергій замість танцю дістав коробочку і надів Сніжані каблучку прямо на сцені.

Оля Цибульська розповідає, що останнім приємним сюрпризом для неї було … морозиво. За словами співачки, “неймовірний” подарунок – це не тисяча червоних троянд або діамантова каблучка. Це може бути будь-яка дрібниця, головне – щоб чоловік вгадав, чого хоче жінка або миттєво виконав бажання.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Від Віа Гри до мами двох дітей. Як змінювався стиль Світлани Лободи.

Нагадаємо, що Пономарьов переспівав легендарну Вовчицю.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

 

Схожі статті

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.

Чоловік бере із собою тільки цей перекус, а колеги випрошують рецепт: ніжні картопляні пиріжки з грибами

Для смачного і ситного обіду не обов'язково брати безліч продуктів. Достатньо всього кількох інгредієнтів, і сім'я буде ситою. Сьогодні ми підготували простий рецепт картопляних пиріжків із грибами.

Торт “Пташине молоко”: рецепт досконалого десерту родом із далекого дитинства — той самий смак та аромат

У кулінарії існують страви, які не лише смакують, але й переносять нас у далеке минуле, до найтепліших спогадів дитинства не лише про їжу, а, головним чином, про тих, хто годував нас цією смакотою.