Мокра, зухвала, пустотлива і весела: що Настя Каменських публікує в Інстаграм. Потапу і дітям краще не дивитися

Author name 31 Серпня 2020 в 11:08

Поділитися статтею

Настя Каменських публікує різні
Настя Каменських публікує різні

Співачка Настя Каменських розвиває не тільки нішу ТВ, а ще й Ютуб, і Інстаграм. В останній соціальній мережі у неї досить великий блог, за яким стежать понад п’ять мільйонів чоловік.

Його NK веде регулярно, публікуючи туди свої соковиті знімки. Сьогодні ми зробимо огляд на її самі викликають пости, які точно буде непристойно показувати дітям.

https://www.instagram.com/p/CECBCD0jHxr/

Ніхто не зможе посперечатися з тим, що на вершину списку варто винести саме цей знімок. Шанувальники в подиві – як соціальна мережа пропустила публікацію такого контенту? Адже тут співачка в чому мати народила. Мабуть, Настя знає якісь спеціальні прийоми або володіє великими силами. А шанувальники оцінили її “неприкритий сором “, і залишили чимало лайків.

https://www.instagram.com/p/CDlAtfnjAiY/

Фотографії в купальнику завжди були козирною фішкою зірок. Вони знають, що глядачів хлібом не годуй, дай на щось подивитися. Тут мокре і крихітне чорне ледве помітно на її підтягнутому тілі.

https://www.instagram.com/p/CDHZY0mDMqn/

Це відео з Настею набрало близько мільйона переглядів. Напевно, тому що настільки яскравий і непередбачуваний спосіб Каменських на-віч.

https://www.instagram.com/p/CCsOir9D0vt/

Тілесне нижню білизну і м’який бронзовий загар надали дружині Потапа деякого шарму та жіночності. За рахунок цього вона виглядає ефектно і апетитно.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею