Хвилинка ностальгії. Як склалася доля ведучих програми На добраніч, малюки

Author name 11 Березня 2020 в 09:03

Поділитися статтею

Юрій Ніколаєв
Юрій Ніколаєв

Хто з нас не пам’ятає програму «На добраніч, малята», без перегляду якої в дитячому віці ми не засипали. В цьому році проекту виповнюється 56 років. За більш, ніж півстоліття тут змінили 33 провідних. Як зараз виглядають люди, які бажали нам спокійного сну, читайте в нашому матеріалі.

 ""

Тетяна Вєдєнєєва (тоді)

Актриса Тетяна Вєдєнєєва прийшла в програму в 1997 році. І вона тут же змінила формат програми. Наприклад, кожен раз Тетяна приносила в студію який-небудь цікавий предмет і про нього розповідала дітям казку. Зараз актрисі 66 років. Після відходу з шоу, вона не кинула дитячу тематику. І зараз Вєдєнєєва – головний редактор журналу «Про дітей».

 "" Тетяна Вєдєнєєва (зараз)

 ""
Ангеліна Вовк (тоді)

Ангеліна Вовк, вона ж тітка Ліна, потрапила в передачу випадково. Її попросили замінити ведучого, який запізнювався на ефір. Вона також після проекту залишилася працювати в сфері, пов’язаній з дитячим вихованням. Зараз народна артистка Росії є президентом Російського фонду культури і мистецтва, підтримки дитячої творчості.

 "" Ангеліна Вовк (cейчас)

 ""
Юрій Ніколаєв (тоді)

Ще один народний артист Юрій Ніколаєв прийшов на програму на початку 90-х, а зараз він веде передачу «Чесне слово» на Першому каналі.

 "" Юрій Ніколаєв (cейчас)

 ""
Амаяк Акопян (тоді)

П’ять років присвятив програмі відомий ілюзіоніст Амаяк Акопян. Його діти знали, як чарівника Рахата Лукумича, який вмів здивувати фокусами. Його коронною фразою була «Сім-Салава-ахала-махалай». В останній раз Амаяк на екранах з’являвся в епізоді серіалу «Щасливі разом».

 

 "" Амаяк Акопян (зараз)

 ""
Оксана Федорова (тоді)

Міс Всесвіт Оксана Федорова присвятила шоу 15 років. Красуня-телеведуча приковувала погляди не тільки малюків, а і їхніх батьків. Зараз Федеровій 42 роки, вона займається благодійністю і керує журналом «Moda Topical».

 ""

Оксана Федорова (cейчас)

 ""
Дмитро Маліков (тоді)

Дмитро Маліков став ведучим програми в 2012 році. Він замінив Оксану Федорову, яка пішла в декрет. Співак бажав дітям «на добраніч» протягом 4 років і  ввів нову музичну рубрику. Сьогодні Дмитро займається тільки музичною кар’єрою.

 

 "" Дмитро Маліков (зараз)

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Уроки від зірок. Яку зачіску зробити на тонке волосся.

Нагадаємо, що в  інтернеті з’явилися фото юної Марини Поплавської.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею