Її знову не впізнати: нове перетворення 78-річної Віри Алентової поставило в глухий кут шанувальників – чи вона це?

Віра Алектова - одна з найкрасивіших і популярних актрис СРСР, прославилася також невгамовної тязі до пластики, яка її, по суті, понівечила. І ось тепер, коли після піврічної перерви, актриса вийшла на сцену театру, народ ахнув!

Всі ми пам’ятаємо Віру по фільму “Москва сльозам не вірить”, завдяки якому вона навіть отримала Оскар. Мила Катя Тихомирова дуже сподобалася радянської публіці.

Віра Алектон у фільмі “Москва сльозам не вірить”

Але з часом актриса вирішила боротися з віковими змінами за допомогою пластики. Перша спроба була вдалою і Віра вирішила ще поправити форму носа. Це стало її фатальною помилкою.

Віра Алентова після пластики

Всі інші операції були спробами виправити становище, але тільки погіршували потворність. Жінка змирилася і перестала лягати під ніж хірургів.

Віра Алентова в 2019 році

З початком карантину театр перейшов на віддалені репетиції і актриса закрилася вдома на самоізоляції. І ось тепер з’явилася на сцені в спектаклі “Помилкові визнання”. Перетворення Алентової просто разюче:

Віра Алентова зараз

Платинове волосся в модній стрижці боб-каре, гладка шкіра, підтягнута фігура в чорних шкіряних штанях.

Віра Алентова на сцені театру

Карантин явно пішов актрисі на користь. для своїх 78 років вона виглядає просто шикарно.

Віра Алентова в театрі

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.