Ані Лорак вперше розповіла, які гонорари їй пропонують за зйомки для чоловічих журналів: космічні суми

Author name 2 Червня 2021 в 12:06

Поділитися статтею

Ані Лорак
Ані Лорак

Ані Лорак зізналася, що подібні пропозиції їй надходять часто і гроші за зйомки пропонують не маленькі.

Українська співачка Ані Лорак, яка довгий час живе і працює в Росії є однією з найяскравіших, успішних і затребуваних співачок вітчизняного шоу-бізнесу. Її красою захоплюються мільйони. Дійсно, в 42 роки співачка має розкішну фігуру, а на її обличчі немає жодної зморшки.

Ані Лорак
Ані Лорак

Нещодавно в ефірі радіо-шоу “Російські Перці ” Ані Лорак розповіла про те, як часто їй надходять пропозиції знятися у фотосесії для чоловічих журналів і які гонорари їй за це обіцяють (щоб подивитися відео, проскролльте до кінця сторінки).

“Всілякі видання постійно дзвонять. За це пропонують гроші – 500 тисяч – найчастіше. Одного разу і до мільйона дійшло. Але мільйон це що? Це означає фотосесія в стилі hot. Чи не більше – не менше. “, – зізналася Ані Лорак.

Співачка додала, що на такі пропозиції вона завжди відмовляє. При цьому конкретну причину артистка називати не стала.

Можливо, противником гарячих фотосесій є колишній чоловік Ані Лорак Мурат, з яким співачка, як подейкують, знову возз’єдналася. Хоча сама Кароліна поки не коментує відносини з екс-чоловіком, шанувальники впевнені, що чоловік і жінка знову разом. Приводом для розмов стало відео, яке з’явилося після вечірки Філіпа Кіркорова. Туди Ані Лорак прийшла разом з Муратом. На відео видно, як колишнє подружжя обіймаються, танцюють “медляк” і просто насолоджуються один одним.

Більше про це дивіться на Ютуб-каналі “Одна хвилина”:

https://www.youtube.com/watch?v=NrgscKAWPl0

https://www.youtube.com/watch?v=2NQ7YvUFm-0

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею