Віктор Павлик розповів про спільні пологи з молодою дружиною: “Син дуже схожий на мене”

Author name 15 Червня 2021 в 13:06

Поділитися статтею

Віктор Павлик став батьком в четвертий раз
Віктор Павлик став батьком в четвертий раз

Український музикант Віктор Павлик 15 червня став батьком в четвертий раз. Його молода дружина Катерина Репяхова народила сина.

Довгоочікуваний малюк вагою 3400 р і зростом 53 см. народився о 2:40. Про це повідомив сам Віктор Павлик в своєму мікроблозі в Інстаграм.

Молодий батько дав коментар виданню ” ФАКТИ ” і розповів, що новонароджений син дуже схожий на нього, а його самого переповнюють емоції.

“Я був поруч з Катею, всю ніч не спали. Тільки під ранок трохи вдалося заснути. Емоції зашкалюють. З Катею і малюком все добре. Син дуже схожий на мене “, – сказав Віктор Павлик.

Музикант зізнався, що був з дружиною під час схваток, але на самих пологах не був присутній, не наважився. Павлик зазначив, що в цей час він був у коридорі, в двох метрах від дружини.

Віктор Павлик та Катерина Репяхова
Віктор Павлик та Катерина Репяхова

Нагадаємо, Віктор Павлик та Катерина Репяхова уклали шлюб офіційно в травні минулого року, але самого весілля так і не було. Торжество переносили двічі. Перший раз – через карантин, а другий раз – через смерть сина Віктора Павлика від попереднього шлюбу.

Катерина Репяхова і Віктор Павлик
Катерина Репяхова і Віктор Павлик

Однак Катерина Репяхова хоче, щоб весілля відбулося. Подружжя планує влаштувати свято осені цього року, коли їх син вже трошки підросте, а Катя повернеться в форму. Сукня нареченої дівчина вже підготувала.

Більше про любов Віктора Павлика та Катерини Репяховой дивіться на Ютуб-каналі “Одна хвилина”:

https://www.youtube.com/watch?v=K9-jQNAuayI&t=16s

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею