Ані Лорак зізналася, що мріє бути домогосподаркою і виховувати десятьох дітей (Відео)

Author name 12 Липня 2021 в 11:07

Поділитися статтею

Ані Лорак
Ані Лорак

Якби Ані Лорак не була співачкою, вона була б звичайною домогосподаркою. Так міркує сама артистка.

Ані Лорак є однією з найуспішніших і затребуваних артисток України і Росії. Її красою захоплюються мільйони, а її пісні буквально відразу стають хітами. Концертним шоу Кароліни може позаздрити сама Мадонна, а відеокліпи артисти збирають сотні тисяч переглядів на Youtube.

Ані Лорак на концерті
Ані Лорак на сцені

Незважаючи на величезний успіх і любов мільйонів фанатів, Ані Лорак зізнається, вона б із задоволенням була звичайною домогосподаркою.

У цьому співачка зізналася в невеликому інтерв’ю, яке у неї взяли на музичному фестивалі “Білі ночі” в Санкт-Петербурзі. Співачку запитали, ким би вона була, якби не стала артисткою.

“Я б із задоволенням була б домогосподаркою, яка виховує десятьох дітей і жила на якомусь острові. Взагалі не знала роботи, кар’єри. Просто була б сімейною, тихою, прекрасною дружиною “, – відверто відповіла Кароліна.

https://www.instagram.com/p/CRN4r_8iItA/?utm_medium=copy_link

Нагадаємо, останнім часом подейкують, що Ані Лорак простила колишнього чоловіка Мурата, з яким розлучилася через регулярні зради. Причиною таких чуток стало відео, яке було зроблено на домашній вечірці Філіпа Кіркорова. Туди Лорак прийшла зі своєю дочкою Софією та колишнім чоловіком Муратом. Гості зняли на відео і оприлюднили, як Ані Лорак обіймається і танцює з екс-чоловіком.

Більше подробиць з особистого життя співачки дивіться в наступному відео YouTube-каналу “Одна хвилина”:

https://youtu.be/NrgscKAWPl0

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею