Ані Лорак після розлучення з Муратом Налчаджиоглу висловилася про нового обранця: “Товстий, лисий і не жадібний”

Author name 19 Липня 2021 в 07:07

Поділитися статтею

Ані Лорак
Ані Лорак

Ані Лорак зізналася, що вже давно не вважає, що в чоловікові важлива зовнішність.

Ані Лорак кілька років тому розлучилася зі своїм чоловіком Муратом Налчаджиоглу після 10 років шлюбу. Причиною розлучення стали численні зради чоловіка. Ані Лорак зізнається, Мурат – її перша справжня любов, але терпіти зраду вона не має наміру.

Ані Лорак з колишнім чоловіком Муратом Налчаджиоглу
Ані Лорак з колишнім чоловіком Муратом Налчаджиоглу

Нещодавно Ані Лорак дала відверте інтерв’ю виданню ” 7days “, де зізналася, що раніше для неї була важлива зовнішність партнера, але з віком вона зрозуміла, що це не грає абсолютно ніякої ролі.

“Під час життєвої подорожі я зрозуміла, що справжнє почуття любові, прихильності і щастя не залежать від трьох речей. Вага, вік і зовнішність. Виявляється, можна закохатися в маленького толстенького і лисенького чоловіка – здавалося б, він так далекий від твого героя, але у нього такий багатий внутрішній світ, з ним так цікаво “, – сказала Ані Лорак.

Ані Лорак
Ані Лорак

За словами співачки, для неї на першому місці, при виборі чоловіка, стоїть його внутрішня наповненість, внутрішній стрижень, доброта, гідність і розум.

Ще один важливий критерій, який виділяє Ані Лорак – це щедрість. Причому не тільки в матеріальному сенсі, а й у емоційному. Артистка закликала жінок не терпіти жадних чоловіків. Адже головне завдання жінки – бути щасливою.

“Якщо сьогодні з вами якийсь жадібний і не зовсім той чоловік, якого ви хочете, я сьогодні можу сказати – не треба терпіти. Чому ми себе принижуємо? Чому я щось винна? А що повинна? Бути щасливою, коханою, бути володарем свого життя, “- сказала Ані Лорак.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею