Ані Лорак після розлучення з Муратом Налчаджиоглу висловилася про нового обранця: “Товстий, лисий і не жадібний”

Ані Лорак зізналася, що вже давно не вважає, що в чоловікові важлива зовнішність.

Ані Лорак кілька років тому розлучилася зі своїм чоловіком Муратом Налчаджиоглу після 10 років шлюбу. Причиною розлучення стали численні зради чоловіка. Ані Лорак зізнається, Мурат – її перша справжня любов, але терпіти зраду вона не має наміру.

Ані Лорак з колишнім чоловіком Муратом Налчаджиоглу
Ані Лорак з колишнім чоловіком Муратом Налчаджиоглу

Нещодавно Ані Лорак дала відверте інтерв’ю виданню ” 7days “, де зізналася, що раніше для неї була важлива зовнішність партнера, але з віком вона зрозуміла, що це не грає абсолютно ніякої ролі.

“Під час життєвої подорожі я зрозуміла, що справжнє почуття любові, прихильності і щастя не залежать від трьох речей. Вага, вік і зовнішність. Виявляється, можна закохатися в маленького толстенького і лисенького чоловіка – здавалося б, він так далекий від твого героя, але у нього такий багатий внутрішній світ, з ним так цікаво “, – сказала Ані Лорак.

Ані Лорак
Ані Лорак

За словами співачки, для неї на першому місці, при виборі чоловіка, стоїть його внутрішня наповненість, внутрішній стрижень, доброта, гідність і розум.

Ще один важливий критерій, який виділяє Ані Лорак – це щедрість. Причому не тільки в матеріальному сенсі, а й у емоційному. Артистка закликала жінок не терпіти жадних чоловіків. Адже головне завдання жінки – бути щасливою.

“Якщо сьогодні з вами якийсь жадібний і не зовсім той чоловік, якого ви хочете, я сьогодні можу сказати – не треба терпіти. Чому ми себе принижуємо? Чому я щось винна? А що повинна? Бути щасливою, коханою, бути володарем свого життя, “- сказала Ані Лорак.

Схожі статті

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.

Приготувала раз на пробу і закохалася в цей смак. Тепер м’ясо запікаю з сирим рисом у духовці. Рецепт вечері

Цей рецепт геніальний, адже м'ясо та гарнір до нього готуються одночасно. Це не лише швидко, а й дуже смачно. Курка виходить соковитою та ніжною, а рис розсипчастий і дуже смачний.