Екс-друг Ані Лорак відповів, чому вона поїхала в росію: “Кому вона тут потрібна?”

Якою виросла єдина дочка Ані Лорак
Якою виросла єдина дочка Ані Лорак

Довгий час Ані Лорак перебувала у Європі, де намагалась вразити жителів різних країн своїми концертами. Проте, європейці були не в захваті, а тому виступи зрадниці почали скасовувати один за одним. Українська діаспора, вимушено переміщені особи, а також небайдужі європейські активісти посприяли тому, щоб за кордоном не погоджувались організовувати концерти Ані Лорак.

Після цього співачка, яка більше ніж пів року мовчала про кровопролитну війну в Україні та продовжувала працювати в росії, повернулась до москви і звернулась до підписників із ганебною публікацією. Відтак артистка все ще не висловила чіткої позиції, а спроба виправити становище лише сильніше зіпсувала репутацію Ані Лорак.

Нещодавно колишній друг зрадниці розповів, чому вона вирішила знову приїхати до росії. Так, за визнанням українського режисера Олега Бондарчука, приїзд артистки до москви пояснити дуже просто – більше на неї ніхто й ніде не чекає, а росіяни досі люблять і “боготворять” зрадницю.

Український режисер Олег Бондарчук з колишньою подругою Ані Лорак
Український режисер Олег Бондарчук з колишньою подругою Ані Лорак

Бондарчук зізнався, що суб’єктивно оцінити позицію колишньої подруги йому важко, адже раніше вони мали дуже теплі й щирі дружні відносини. Проте, він розуміє, чому вона не повернулась в Україну в день повномасштабного вторгнення росії.

Звичайно, буде правдою сказати, кому вона тут потрібна, щоб вона раз і в день військового нападу зібрала речі і приїхала в Україну. Ну вона ж це знає, що тут її вже прокляли 10 разів і що б вона не зробила, ніхто б її тут не прийняв. Їй би ніхто не пробачив цих сім років, за які її звинувачують, особливо в такий складний час

– відверто поділився Олег Бондарчук своїм розумінням ситуації в інтерв’ю для Аліни Доротюк.

Більш того, аналізуючи більш ніж вісім років війни з росією, а також 7 місяців повномасштабного вторгнення, режисер Олег Бондарчук зробив висновок, що відтепер називати Ані Лорак українською співачкою аж ніяк не можна. За визнанням колишнього друга артистки, тепер вона – російська співачка українського походження.

Також Олег Бондарчук прокоментував останню заяву Ані Лорак стосовно її громадянської позиції. Режисер не зрозумів, навіщо вона опублікувала це повідомлення, адже з нього зовсім нічого не зрозуміло. Бондарчуку здалось, що цю нісенітницю писала п’яна людина.