Тіна Кароль розповіла, де зараз її батьки і як вони переживають події в Україні: “Вони не хочуть”

Тіна Кароль розповіла, де зараз її батьки і як вони переживають події в Україні
Тіна Кароль розповіла, де зараз її батьки і як вони переживають події в Україні

Повномасштабна війна перевернула життя кожного українця. Хтось втратив домівку, хтось – рідних людей, хтось був змушений тікати за кордон. Відома співачка Тіна Кароль в студії ТСН розповіла про своє життя під час війни, а також про те, як події в Україні вплинули на її сім’ю.

Співачка зізналася, що після того, як росія почала безжально обстрілювати Україну, вона відразу не поїхала до сина в Британію. Співачка розповіла, що ще 24 лютого зателефонувала до 13-річного Веніаміна і повідомила, що в Україні почалася війна. Тіна закликала сина бути сильним та обачним і попередила, що не приїде до нього адже буде зайнята.

Тіна Кароль показала 14-річного сина, який навчається у Великобританії
Як виглядає син Тіни Кароль

 

До слова, в перші місяці війни Тіна Кароль у різних містах Європи збирала мітинги в підтримку України, а пізніше почала давати благодійні концерти.

Також співачка розповіла про своїх батьків, які живуть у Києві. Співачка запевнила, що її батьки не виїжджали з міста і навіть не планували. Також співачка розповіла, що її батько був у рядах територіальної оборони міста.

Вони в Києві, вони не хочу нікуди їхати. Тато взагалі спочатку чергував.. Мій тато не єдиний такий, ми всі робили це..

, – розповіла Тіна Кароль.

Нагадаємо, Тіна Кароль виросла у Івано-Франківську – на Батьківщині своєї матері Світлани. Після закінчення школи майбутня зірка переїхала до Києва здобувати вищу освіту. Після того, як Тіна стала популярною та заможною, вона перевезла до Києва і своїх батьків.

Как выглядит мама и брат Тины Кароль
Як виглядають мама та брат Тіни Кароль

Співачка зізнається, що не є близькою з батьками і бачиться з ними лише декілька разів на рік, хоч і мешкає з ними в одному місті.

За словами Тіни, вони мають різні погляди на життя та різні інтереси.