“Принців” більше не буде: головний Купідон України Григорій Решетнік натякнув, хто стане наступним Холостяком

Український телеведучий, головний купідон країни та незмінне обличчя реаліті-шоу "Холостяк" і "Холостячка" зізнався, хто стане головним героєм наступного сезону культового проєкту

Нещодавно відомий український ведучий Григорій Решетнік дав інтерв’ю, в якому відповів на багато цікавих запитань. Зокрема, знаменитість висловився про майбутнє популярного в Україні реаліті-шоу та зізнався, хто ж стане наступним головним героєм у новому сезоні. За словами Григорія Решетніка “мода” на принців давно пройшла, але проєкт має майбутнє.

Український ведучий зауважив, що попри важке становище крайній сезон реаліті-шоу користувався популярністю. Григорій Решетнік зазначив, що телеглядачі з захопленням і цікавістю спостерігали за розвитком стосунків героїв проєкту, обговорювали та реагували на все, що відбувалось в кадрі. Це стало ключовим у прийнятті рішення продовжувати знімання нового сезону.

У новому інтерв'ю Григорій Решетнік висловився про наступний сезон Холостяка
У новому інтерв’ю Григорій Решетнік висловився про наступний сезон Холостяка

Відомий український телеведучий також розповів про процес вибору головного героя проєкту. За словами Григорія Решетніка, хоча рішення й приймається продюсерами та творцями реаліті, опираються вони все-таки на думку та тенденції у суспільстві.

Команда орієнтується на запит авдиторії – які чоловіки надихають або приваблюють в певний період… Так, був період, коли це був принц. Зараз ми бачимо зміни у сприйнятті глядачами головних героїв

– зізнався Григорій Решетнік.

Ведучий зауважив, що шанувальники реаліті-шоу новим головним героєм бажають бачити українського військового, а продюсери, своєю чергою, чують і відгукуються на запит суспільства.

Григорій Решетнік зізнався, хто стане новим головним героєм Холостяка
Григорій Решетнік зізнався, хто стане новим головним героєм Холостяка

Крім того, відомий український телеведучий висловився про те, коли почнуть знімати новий сезон популярного телепроєкту. Так, за словами Григорія Решетніка, щойно ситуація в Україні стабілізується, одразу почнуться знімання Холостяка-13.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!