Степан Гіга вступив до училища лише з 4-ої спроби: нині народний артист співає разом із онуком

Нині Степан Гіга – шанований співак, народний артист України, що сам пише пісні і їх виконує. Але були часи, коли простого сільського хлопчика навіть на поріг музучилища не пускали. Тепер діти й онук знаменитості пішли дорогою глави родини, продовживши музичну династію.

У школі Степан навчався не дуже добре. Мав у табелі одні трійки. Лише з малювання була четвірка і зі співів – п’ять. З таким атестатом пробитися в житті на ті часи було практично неможливо – молодику світила виключно робота в колгоспі.

Степан Гіга з сином Степаном і донькою Квітославою

Після школи Степан Гіга не зміг поступити до музучилища в Ужгороді. Робив це тричі – після 8, 9 і 10 класів. Але марно. Тож довелося повторити вже після служби в армії. Тоді мобілізованих із лав РА брали поза конкурсом. Тож четверта спроба врешті видалася вдалою. Чому талановитого юнака ігнорувала приймальна комісія, Степан Петрович й досі не може пояснити. Напевно, сільський хлопець не вмів себе правильно подати. Хоча ще в шкільні роки грав в ансамблі “Карпати” і мав діапазон у чотири октави.

Син Степана Гіги грає на гітарі й співає

І син, і донька Степана пішли по стопах зіркового татуся. Навіть онук ще не вмів говорити, а вже проривався на сцену і вигинався під запальні музичні ритми. У Данила абсолютний слух. Він постійно слухає музику і намагається копіювати манеру виконання дідуся. На що зірковий родич зауважує, що хлопчина має виробити свій власний музичний стиль, не схожий ні на кого іншого.

Степан Гіга намагався відмовити доньку від шоубізу

Данило вчиться у музичній школі, але дідусь частенько сам дає онуку уроки вокалу й розповідає, в якому напрямку рухатися, щоб стати успішним музикантом. Степан-молодший опанував гітару зовсім недавно. Тепер грає у батьковому гурті. Данило у вихідні обов’язково їде на концерт із родичами. А якщо дійство відбувається у будні, а хлопчику слід йти до школи, у нього навіть сльози на очах навертаються.

Онук Степана Гіги продовжив співочу династію

Коли донька Гіги по закінченні школи сповістила, що вступатиме до музучилища, тато зауважив, що, можливо, слід обрати іншу спеціальність. Квітослава образилася, сприйнявши це як заборону. Татусь намагався пояснити, що це дуже важкий хліб, але дівчина не зважила й вчинила по-своєму.

Поділитися статтею

Зараз читають

Брюнетка з короткою стрижкою: як виглядала Віра Брежнєва до “ВІА Гри” – ексклюзивні фото...

Віра Брежнєва здивувала публіку, показавши архівне фото зі своєї юності.
Чебуреки з м'ясом

Чебуреки з м’ясом: рецепт з секретом

Такі чебуреки з м'ясом виходять завжди і у всіх. А ці маленькі секрети зроблять чебуреки ще смачнішими.
Наречена Мурата Налчаджиоглу показала, як її балує колишній Ані Лорак

Всі руки в прикрасах і коштовностях: наречена Мурата Налчаджиоглу показала, як її балує колишній...

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу балує свою наречену поїздками та коштовними подарунками. Лілія показала свої розкішні прикраси, які одягла на святковий вечір.
Тіна Кароль прокоментувала свою самотність

“Вона роз’їдає, як кислота”: 37-річна Тіна Кароль прокоментувала свою самотність та зізналась, як з...

У житті Тіни Кароль було велике кохання, втім її чоловік рано пішов з життя. З тих пір співачку намагались "підловити" на романах з колегами, проте вона досі залишється самотньою

Популярне за тиждень

Популярне