Настя Коротка зібралася з дітьми відвідати Андрія Бєднякова: залишатися в Україні чоловік родині не дозволяє

Після 25 лютого 2022 року життя Андрія Бєднякова кардинально змінилося. Дружина з донькою виїхала до США, де народила хлопчика. А шоумен змушений покинути улюблений Маріуполь, де залишилася квартира і чимало важливих артефактів – шкільних грамот, касетного магнітофона тощо.

Після 25 лютого 2022 року життя Андрія Бєднякова кардинально змінилося. Дружина з донькою виїхала до США, де народила хлопчика. А шоумен змушений покинути улюблений Маріуполь, де залишилася квартира і чимало важливих артефактів – шкільних грамот, касетного магнітофона тощо.

Нині колишній ведучий “Орла і решки” мріє про власне шоу. Йому пропонували стати співведучим Олени Кравець у програмі “Тихий вечір”, але він навідріз відмовився, бо хоче робити щось своє.

Андрій Бєдняков з Настею Короткою вже 16 років перебувають у шлюбі

Бєдняков дуже сумує за рідними людьми, які опинилися по той бік океану. Щодня о 5 ранку він прокидається і телефонує доньці. У неї якраз 7-ма година. Вони синхронно умиваються, снідають й обговорюють усі нагальні питання, допоки Настя вигулює собаку.

Пізно ввечері знову відбувається сеанс зв’язку з Ксенею, але він уже не триває цілу годину, оскільки татусь частенько засинає прямо із телефоном у руках. З усім тим, Андрій вважає себе неідеальним батьком, оскільки знаходиться на відстані від родини й не бачить на власні очі, як зростають Ксеня з Остапом.

Андрій Бєдняков відвідував родину в Америці ще до народження сина

Донька вже дорослішає і в неї з’являються певні таємниці від татка. Хоч як він не випитує, дівчинка не здається. Іноді навіть Настя втручається і просить не тиснути на старшу дитину. З Остапом їм легше вправлятися. Напевно, батьки вже набралися досвіду, як поводитися з дітьми.

Настя з дітьми частенько збирає валізи, щоб повернутися в Україну, але Андрій не дозволяє, поки існує небезпека. Хоча невдовзі родина все ж має об’єднатися – рідні приїдуть провідати татуся. Та допоки є можливість, Бєдняков певен, що дружина з сином і донькою мають залишатися в Америці.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.