“Я про сім’ю не люблю говорити, але…”: Ігор Кондратюк дав інтерв’ю про батьківство та шлюб, сором та страхи

Є люди, які щойно прийшли на сцену, а про їхнє життя вже всім все відомо до найдрібніших подробиць. Причому вони самі суворо слідкують за тим, щоб так відбувалось. А є інша категорія, це ті, хто все життя займаються шоу-бізнесом, досягли зіркових вершин, але дізнатися про їхнє особисте життя майже не можливо. Ось до таких, останніх, відноситься Ігор Кондратюк.

Нещодавно журналіст Слава Дьомін взяв інтерв’ю у відомого продюсера, можна сказати, у легенди українського телебачення, Ігоря Кондратюка.

Серед багатьох інших питань журналіст торкнувся теми сім’ї та особистого життя Ігоря Васильовича.

Родина

Ігор Кондратюк та його родина
Ігор Кондратюк та його родина

Перша реакція Кондратюка на це запитання була очікуваною: “Я про сім’ю не люблю говорити й не буду”,- відповів продюсер. Але на те воно й інтерв’ю, щоб давати відповідь, і потроху, скупо, але Ігор розповів, що він є дуже демократичним батьком трьох вже доволі дорослих дітей. Розповів також, що ніколи не користувався державними пільгами як багатодітний батько, тому, що для нього не притаманно користуватися пільгами, коли він заробляє більш ніж достатньо.

Відповів він і на запитання, чи сваряться вони між собою з дружиною та чи був їх шлюб колись на межі розпаду. Стосовно розпаду шлюбу Ігор категорично заперечив, а от сварки бувають такі, що “аж іскри летять”. Але вони пов’язані з тим, що його дружина працює разом з ним, тому іноді, повернувшись до дому подружжя просто не в змозі залишити за порогом все, що стосується роботи.

Згадки про свої вчинки

Більш жваво Кондратюк розповів про епізод зі свого дитинства, відповідаючи на запитання про сором, який він колись відчував. Ігор пригадав, що коли був малолітнім хлопцем, то вперше і в останнє зробив собі рогатку. Випадково, не цілячись, вистрелив й попав у бабину курку та вбив її. Ігор тоді скрив цей злочин, закопавши птицю. Але, як бачимо, цей сором не згладився з пам’яті. Стосовно ж більш серйозних вчинків, за які Кондратюку могло б бути соромно, Ігор сказав, що на це питання журналісту напевно замість нього напишуть читачі.

Що ж до страхів, то титан шоу-бізнесу відповів, що хоча якось вже й звик до обстрілів, але коли він побачив, що на його дім летять ракети, то йому було дуже страшно не тільки за себе, а й за дружину з дітьми та маму.

Пенсіонер-волонтер

Зараз 61-річний Кондратюк вже оформив пенсію, яка за його словами становить до 10 тисяч гривень, що на думку продюсера у порівнянні з суддівськими пенсіями, є сміховинною. Тому родина його живе за гроші, які накопичувала раніше. Ні яких в інвестиційних кладень Кондратюк не робив.

Важливим заняттям для себе сьогодні Ігор Васильович вважає волонтерство. Він через соцмережі збирає гроші для двох своїх військових підрозділів, над якими взяв шефство.

Схожі статті

Після чуток про вагітність Маші: Полякова розповіла про важливе поповнення у родині і показала лисого малюка

Оля Полякова поділилася новиною зі своїми шанувальниками через Instagram. Зірка представила нового члена своєї родини - маленького котика, на ім'я Аква, якого привезли з Польщі.

Соковита індичка, запечена у грибному соусі, така ніжна, що не потрібно різати ножем: готую на кожне свято

Така ніжна та напрочуд ароматна страва як індичка у грибному соусі є не тільки смачною, а ще й дуже корисною. Вона прекрасно пасує будь-якому гарніру, який ви полюбляєте.

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.