Особиста стилістка Олени Зеленської зізналась, як багато одягу в гардеробі першої леді: невибаглива та сучасна

Перша леді України завжди вміла одягатись стильно та зі смаком. Особиста стилістка розповіла, як починалась їхня співпраця та скільки речей тоді було у гардеробі Зеленської

Олена Зеленська останнім часом не припиняє зачаровувати громадськість своїм почуттям стилю. Перша леді України завжди виходить у світ у стильному й трендовому вбранні, яке підходить характеру зустрічі. З позаминулого літа перша леді почала співпрацювати з особистою стилісткою, яка сформувала імідж Олени Зеленської.

У новому інтерв’ю для української редакції Elle Наталія Каменська, особиста стилістка Олени Зеленської, розповіла про початок їхньої співпраці. Дизайнерка пригадала, що визнала пропозицію Офісу президента стати стильною помічницею Зеленської несподіваною. Річ у тім, що свою клієнтку вона вважає “нетиповою”.

Особиста стилістка Олени Зеленської розповіла про їхню співпрацю
Особиста стилістка Олени Зеленської розповіла про їхню співпрацю

На початку співпраці, пригадує зіркова стилістка, у першої леді було дуже мало одягу. Її гардероб складався з мінімальної кількості вбрання. Наталія Каменська розповіла, що гардероб Олени Зеленської містив усього декілька вішаків з одягом та максимум 10 пар взуття. Така мінімальна кількість одягу сильно здивувала зіркову стилістку.

Після успішної співбесіди Наталія Каменська почала формувати гардероб Олени Зеленської. Втім, від неї вона почула, що не бажає щодня виходити у світ у новому одязі. За спогадами особистої стилістки першої леді, саме тоді вона усвідомила сучасність своєї клієнтки – Олена Зеленська бажала залишатись стриманою та підтримала свідому моду.

Як одягається Олена Зеленська та як починалась її співпраця з особистою стилісткою
Як одягається Олена Зеленська та як починалась її співпраця з особистою стилісткою

Наталія Каменська також розповіла, що на формування гардероба у неї всього пішло декілька місяців. Олену Зеленську вона вважає енергійною та амбіційною, тому захотіла, аби гардероб став буквально її продовженням.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва