Оля Полякова та Маша Єфросиніна зізналися у власних фобіях: дорослі дівчата бояться ліжка, води, крокодила

Здавалося б, такі моторні дівчата як Оля Полякова та Маша Єфросиніна, здатні здолати будь-які життєві перешкоди без жодного остраху. Та "Дорослі дівчата" зізналися, що мають цілу низку фобій.

У черговому випуску програми “Дорослі дівчата” Оля Полякова та Маша Єфросиніна обговорили тему людських страхів. З’ясувалося, що безстрашні ведучі страждають на купу різноманітних і несподіваних фобій.

Найбільше Полякова боїться постаріти. Щоправда, Оля визнала: є й ще більший страх – вмерти молодою. Звісно, лякає невідомість, що чекає за межею життя – кінець чи початок чогось нового.

Оля Полякова та Маша Єфросиніна мають купу страхів

Маша назвала своєю найбільшою фобією страх залишитися самотньою. Особливо чітко знаменитість це усвідомила, коли вони з Тимуром вирішили на деякий час припинити стосунки. Отут-то Єфросиніна й розгубилася, адже відчувала себе королевою поруч із благовірним, а наодинці цього почуття не виникало. Лише спустошеність і самотність. І це при тому, що довкола було чимало залицяльників, і їх можна було змінювати немов рукавички.

Полякова в дитинстві боялася темноти. Якщо вона залишається вдома сама, то й досі вмикає світло в сусідній кімнаті, коли лягає спочивати. Але це не рятує від страху висунути ногу з-під ковдри вночі чи спустити обидві ноги з ліжка, якщо треба піти попити водички.

Ще співачка ніколи не купається в каламутній воді. Вона її боїться. Тож у Дніпрі ви Олю ніколи не побачите. А раптом із зоопарку втік крокодил і хапне її за довгу ніжку. Через непрозору воду зірка ніколи не їздить до Таїланду.

Маша у відповідь пригадала, як їй стало страшно у власній квартирі, коли вона вперше залишилася одна. Тут раніше завжди було гамірно, а тепер чоловік пішов на фронт, а дітей було відправлено за кордон. Єфросиніна, як завше, роздягнулася догола, лягла в подружнє ліжко, а на неї стала давити стеля. Довелося підвестися, вдягтися, постелити собі у вітальні на дивані й лише тоді заснути.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?