“Злочин не має терміну”: Олег Скрипка розповів, чим перед фанами завинили Світлана Лобода та Віра Брежнєва

Відомий український музикант Олег Скрипка у новому коментарі для журналістів висловився про головну провину своїх зіркових колег – Брежнєвої та Лободи

Нещодавно відомий український музикант і фронтмен гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка дав інтерв’ю для журналістки Наталії Влащенко. У розмові з медійницею знаменитість зізнався, що думає про Світлану Лободу та Віру Брежнєву – артисток, які до початку повномасштабної війни жили та працювали у росії. За словами музиканта, його зіркові колеги скоїли так званий “культурний злочин”, через який, зокрема, і почалась велика війна.

Скрипка про Брежнєву та Лободу

Відомий український артист в інтерв’ю для Влащенко зазначив, що його приватна думка та позиція закінчується на тому, що так званий культурний злочин, так само як і воєнний, не повинен мати терміну. За словами Олега Скрипки, саме через таких артистів, як Лобода та Віра Брежнєва, в Україні почалась повномасштабна війна. Адже вони задовго до її початку виступали та жили у сусідній державі.

Олег Скрипка розкритикував Світлану Лободу та Віру Брежнєву за виступи в росії
Олег Скрипка розкритикував Світлану Лободу та Віру Брежнєву за виступи в росії

Знаменитість також прокоментував і те, що після 24 лютого артисти, про яких йде мова, почали перекладати свої пісні українською або і взагалі записувати нові композиції солов’їною. На думку Олега Скрипки, це не виправдовує співаків і співачок, адже не потрібно забувати про те, що вони робили раніше.

“У нас війна в Україні, тому що спочатку було скоєно культурний злочин, в тому числі й оцими діячами, цими істотами”, – пояснив свою думку відомий український артист Олег Скрипка.

Олег Скрипка зізнався, що думає про своїх зіркових колег Лободу та Віру Брежнєву
Олег Скрипка зізнався, що думає про своїх зіркових колег Лободу та Віру Брежнєву

Врешті-решт, Олег Скрипка запропонував створити так званий “Культурний Миротворець” – базу артистів, які раніше виступали на концертах проросійських політиків та просували проросійські наративи.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.