Ксенія Мішина розповіла про колишні і майбутні стосунки: “Я поки що не збираюся виходити заміж”

Блогерка Аліна Шаманська зустрілася з Ксенією Мішиною. Дівчата знайшли багато спільного у минулому – обидві під час вагітності почувалися самотньо. Яка ситуація на особистому фронті нині?

Ксенія дуже соромилася, що довелося стати матір’ю-одиначкою. У 22 роки вона залишилася сама. Батько у її Платона є, а вона, гарна й молода, має одна його виховувати. Коли була при надії, Мішина іноді вдягала обручку на безіменний пальчик, щоб усі думали, буцімто вона одружена.

Коли Ксенія Мішина завагітніла, то відмовилася виходити заміж

Натомість зараз у неї є чимало переваг перед розлученими подругами. Наприклад, їй не потрібно брати в чоловіка дозвіл на виїзд сина за кордон. Іншим жінкам подібна обставина добряче псує життя.

Коли мама дізналася про вагітність доньки, то сказала, щоб переїжджала до неї. Коханий пропонував вийти заміж, вони навіть подали заяву до рацсу, замовили ресторан і весільну сукню. Але жадібність і тиранство нареченого, його зверхнє ставлення до неї злякали дівчину, і вона відмовилася від весілля.

Ксенія Мішина вдячна чоловіку, що подарував їй сина Платона

У шафі лежала купа баксів, але чоловік давав Ксенії всього по 100 гривень на день. Дівчина казала, що хоче їсти, а він відповідав: “Зателефонуй батькам!” Просила гроші на навчання, і знову чула відсил до батьківських грошей.

В якийсь момент чоловік і навіть його парфум став настільки огидними, що вона сказала, аби ніколи не приходив. Мама приїхала й забрала її речі, а Мішина поїхала потягом до Севастополя.

Після того батько Платона вперше з’явився в її житті на початку повномасштабного вторгнення. Він перепросив, пояснивши, що тоді був надто молодим і злякався відповідальності за дитину. Вони спробували розпочати все спочатку, та за пів року усе повторилося знову. Нині актриса вдячна цьому чоловіку виключно за появу сина на світ.

Мішина взяла тайм-аут, і в соціальних мережах з прихильниками на цю тему відмовляється говорити навідріз. На питання Аліни, що на любовному фронті нині, Ксенія відповіла, що колись усім скаже:

“Друзі, класна новина: Мішина виходить заміж”. Але поки я не хочу про це говорити. Я поки що не збираюся виходити заміж”.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.