37-річний Діма Монатік радує дружину не лише квітами: зробив доволі дорогий подарунок коханій Ірині

Діма Монатік відповів на 33 запитання Євгена Фешака, з яких ми дізналися багато деталей особистого життя співака, а воно останнім часом, як бачимо, змінилося докорінно.

Найперше Дмитро Монатік з дружиною вирішили залишити на якийсь час свій ошатний будиночок у передмісті столиці й переїхали жити до Києва. Співак пояснив подібне рішення турботою про дітей, адже бідним хлопчикам доводилося щодня проводити по 3 години в дорозі.

Діма Монатік розповів про найдорожчий подарунок дружині

Ірина з 7-річним Данилом та 6-річним Платоном тільки перед цим навчальним роком повернулися до України, тож 1 вересня хлопчики вже пішли в українську школу. Тато запевнив, що повернення в Київ не стало для синів стресом. Навпаки, їм було важко адаптуватися до умов життя у Великобританії, а тепер діти знову перебувають у звичній для себе обстановці.

Діма Монатік розповів про найдорожчий подарунок дружині

Рік, проведений в англомовному середовищі, не минув дарма. У братів виробився гарний англійський акцент. Тепер вони навіть татка виправляють, коли намагається щось сказати англійською. Сини знають, що тато – артист й публічна особа, але зіркою його не вважають.

Зазвичай вранці Діма з Ірою прокидаються разом, щоб зібрати й відвести дітей до школи. Побутовими питаннями глава родини займатися не любить, і дружині це страшенно не подобається. Але Монатік нічого не може з собою вдіяти. Вдома він хіба що ладен налаштувати безперебійну роботу гаджетів.

Востаннє Монатік дарував квіти дружині тиждень тому. Звісно, можна було б і частіше. Найдорожчим подарунком, який отримувала молодичка від чоловіка, є електромобіль “Ягуар”. Найбільше Дмитро цінує в дружині щирість, доброту, вміння заряджати своїм світлом інших людей, а ще надзвичайну привабливість.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.