Мірзоян розповів про перше розлучення і стосунки з колишньою: “Спочатку закоханість, потім заїдає побут”

Арсен Мірзоян дав розлоге інтерв'ю Славі Дьоміну. Говорили багато про що. Звісно, блогер не обійшов тему першого шлюбу співака. Ось що розповів чоловік Тоні Матвієнко з цього приводу.

Стосунки з Анною Арсен Мірзоян характеризує як “накрило”. Спочатку була закоханість, яка тривала не 3 місяці, як зазвичай, а набагато довше. Потім пішли діти, подружнє життя стало звичкою.

Поступово ставало зрозуміло, що вони люди з різними поглядами на життя і в побуті їм ужитися доволі важко. Поволі спадала сліпота. Напевно, Арсен надто сильно захопився собою та своєю роботою та став мало часу приділяти родині. Він вирішив робити кар’єру в шоубізнесі.

Перша дружина Арсена Мірзояна не вибачила зради

З’явилося багато роботи. Не все виходило так, як мріялося, але він настійливо рухався вперед. Коли на “Голосі країни” Мірзоян познайомився з Тонею Матвієнко, втямив, що стосунки з дружиною давно перетворилися на ніщо.

Перша дружина Арсена Мірзояна не вибачила зради

Важко було пояснити синам, чому тато й мама більше не живуть разом. Та Арсен намагався постійно бути присутнім у їхньому житті. Навідувався в гості, забирав на канікули. Взимку разом їздили до Карпат, влітку – на море. Траплялося, що артист брав хлопців із собою в тур.

Перша дружина Арсена Мірзояна не вибачила зради

Владу нині 20 років. Він уже дорослий, і тато може з ним поговорити на будь-які теми. Молодшому Артему – 14. З ним Арсену вдається поспілкуватися не часто, оскільки підліток нині мешкає з мамою в Німеччині, куди вони виїхали після повномасштабного вторгнення.

Влад залишився з батьком у Києві. Працює айтішником, постійно сидячи за компом. Арсен весь час намагається його розворушити й прилаштувати кудись на роботу. На жаль, порозумітися з Анною Мірзояну не вдалося, хоча він уже 10 років мешкає з Тонею Матвієнко. Та навіть тепер перша дружина носить у серці образу на чоловіка – так і не спромоглася відпустити ситуацію.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.