Настя Приходько полюбляє заїдати стрес: у підсумку набрала десяток зайвих кілограмів. Як збирається худнути

Останні події змусили українців чимало понервувати. Ось і Настя Приходько постійно заїдала стрес. У підсумку за останній рік набрала 10 зайвих кілограмів. Як із цим бореться співачка?

Анастасія Приходько взяла участь у проєкті “Наодинці”, розповівши чимало сенсаційних подробиць зі свого життя. Однією з тем стало обговорення проблем із зайвою вагою. Співачка зізналася, що до великої війни тримала себе в формі. Вага зірки коливалася в межах 53-54 кг.

Та постійні стреси через повномасштабне вторгнення призвели до змін у раціоні. Насті весь час хотілося з’їсти щось солоденьке чи й навіть випити. Щойно починалися обстріли, зірка щось діставала з холодильника. Отак і наїла 65 кг.

36-річна Настя Приходько розкрила власні секрети схуднення

Нині Приходько вирішила взяти себе в руки. Знаменитість вдалася до інтервального голодування. Їсть один раз на добу о 17 годині. Наїдається добренько. Терпіти все одно дуже тяжко. Хочеться щось з’їсти перед сном або трішки побалувати себе якимось напоєм.

Настя усвідомлює, що зайву вагу здобула не лише завдяки переїданню, але й міцним напоям. Це теж звичка, набута під час війни. Раніше з зіркою такого не траплялося. До антидепресантів Приходько не пристрастилася.

36-річна Настя Приходько розкрила власні секрети схуднення

Коли їй дуже тяжко, вона краще з’їсть шматочок торта. Настя намагається з усіх сил тримати себе в руках. Вона навіть перестала писати про це в соцмережах, оскільки не впевнена в отриманні результатів.

Але, як і всі, жива людина, і може зірватися в будь-яку мить. Та не збирається відмовлятися від поставленої мети, оскільки чудово розуміє, що целюліт до добра не доведе.

Жінці доводиться розриватися між будинком, дітьми, концертами. Й так важко, а під час повітряних тривог накриває зовсім. Вона жива людина і має власні слабкості, як і всі інші. Нині вже є результат у кілька кілограмів. Але поставлено мету – мінус 10 кг.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.