67-річний Олексій Вертинський поділився спогадами про останні дні дружини Тетяни: “Це дуже сумна історія”

Олексій Вертинський рідко дає інтерв'ю. Але для Олексія Суханова зробив виключення. Говорили про багато дечого. Зокрема, торкнулися болючої теми – хвороби дружини актора.

На сцені та в кінофільмах Олексій Вертинський завжди жвавий, а подекуди кумедний. В цілому, налаштований доволі оптимістично. Далеко не всі шанувальники актора знають про особисту драму в житті знаменитості.

Насправді ж знаменитому чоловіку довелося пережити смерть коханої дружини. Тетяна померла у 46 років, а перед цим довго хворіла. Після такого горя Олександр більше не зміг відкрити серце іншій жінці.

Дружина Олексія Вертинського тяжко хворіла

Таня мала рідкісний діагноз – аміотрофічний склероз. Вона повільно згасала на очах чоловіка й доньки Ксенії. Поступово в жінки віднімалися руки й ноги. Вона перетворилася на очеретинку.

Вертинський до останнього дня доглядав за дружиною. Сам годував, перевдягав, носив на руках. Емоційно він настільки виснажився, що більше ні до кого з протилежної статі не відчував симпатії.

Дружина Олексія Вертинського тяжко хворіла

Танюша була на 11 років молодша від чоловіка. Він сподівався, що вона переживе його. Та доля розпорядилася по-іншому. Дуже не хотілося, щоб дружина вмирала.

Донька Ксюша на той час була ще студенткою. Дівчина дуже потребувала маминої підтримки. Натомість довелося самій турбуватися про найріднішу жінку та дбати про її фізіологічні потреби.

Після смерті коханої Тетяни Олександр не лише на жінок більше не дивився. Він позбувся й усіх друзів. Більше не міг підпускати до себе надто близько людей, переживаючи, що вони можуть завдати якимось чином болю.

У Вертинського немає жодного друга. Він вважає насамперед поганим другом самого себе й постійно тримає дистанцію з тими, з ким доводиться спілкуватися. Тож виходить на сцену театру, знімається в кіно, а на особистому житті поставив великий хрест.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.