Донька Кузьми Скрябіна й досі не може змиритися з втратою бабусі: “Втратили ми її практично в один момент”

У Кузьми Скрябіна залишилася одна-єдина донька. Барбара частенько пригадує не лише тата, але й бабусю, якої не стало кілька місяців тому. В чому причина смерті Ольги Кузьменко?

Донька Андрія Кузьменка Барбара й досі сумує за татом, якого не стало внаслідок ДТП на початку лютого 2015 року. Тепер приводу для скорботи додалося, оскільки восени 2023 року раптово пішла з життя й мама видатного артиста Ольга Кузьменко.

Барбара пригадала смерть близьких людей – тата Андрія Кузьменка та бабусі

Барбара й досі не може змиритися зі смертю бабусі, якої не стало на 77 році життя. Ольга Михайлівна раптово захворіла. Усе відбувалося дуже швидко. До проблем зі здоров’ям додався сепсис. У літньої жінки розвинулася серцева недостатність. Вона вмить стала лежачою хворою, а згодом пішла услід за сином.

Барбара пригадала смерть близьких людей – тата Андрія Кузьменка та бабусі

Тепер у Марії-Барбари залишився дідусь. Віктору Кузьменку нині 81 рік. Він продовжує мешкати на Львівщині. Сама донька лідера гурту “Скрябін” живе нині в столиці, працюючи косметологинею.

Заміж дівчина вийшла 2019 року за свого однокурсника Віктора Тура. Доньці Скрябіна тяжко пригадувати не лише смерть бабусі, але й тата. Вона певна, що злого умислу в цьому не було. Це фатальна випадковість.

Барбара пригадала смерть близьких людей – тата Андрія Кузьменка та бабусі

Бабуся дівчини за життя мала трішки іншу думку, але вони з онукою ніколи не торкалися цієї болючої теми. Ольга Кузьменко не вірила, що син міг загинути в аварії, оскільки був першокласним водієм.

Тепер щороку у день смерті рідних людей Барбара з сумом згадує минуле. Зранку намагається сходити до церкви, щоб поміркувати наодинці. Потім усією родиною йдуть на кладовище. Андрій та його мама поховані в сімейному склепі в Брюховичах.

Схожі статті

Сосиски в тісті тепер готую тільки так: діти беруть їх до школи, а чоловік – на роботу. Фірмовий рецептик

Кожна мама знає напевно – у школі дітям хочеться перекусити не овочами та фруктами, а чимось смачненьким. Приготуйте їм сосиски в тісті за цим рецептом.

Забудьте про класичний крабовий салат: знайшла рецепт “Червоне море” і тепер хочу готувати його кілограмами

Хочеться салату з крабовими паличками, а класичний варіант з яйцями вже набрид? Новий рецепт "Червоне море" приємно здивує своїм свіжим смаком та оригінальною подачею.

Всією родиною підсіли на цю рибку: дуже смачно і просто. Показую, як зі скумбрії зробити справжній делікатес

Приготувати смачну рибу – справжнє мистецтво. Втім, якщо вам хочеться приємно здивуватись, обов'язково спробуйте зробити закуску за цим простим рецептом.