Мішель Андраде з Горовою вітається, а з Потапом – ні: “Я відчуваю, що ми вже ніколи не будемо друзями”

Мішель Андраде добре зарекомендувала себе на "X-Факторі", тому підписала контракт із продюсерським лейблом Mozgi. Відтоді багато дечого змінилося, про що співачка розповіла в інтерв'ю.

Щойно почалося повномасштабне вторгнення, як Michelle Andrade започаткувала перемовини з продюсерами щодо припинення співпраці, розповіла артистка. Власниками компанії Mozgi Entertainment було подружжя Ірини Горової та Олексія Потапенка.

Мішель Андраде
Мішель Андраде пояснила, чому покинула Потапа та Горову

Після розлучення пара певний час продовжувала співпрацю. Тож Мішель попрощалася з продюсерами ще до розпаду компанії. Восени 2022 року Горова сповістила, що Потап самоусунувся від роботи, тож улітку 2023-го Ірина переформатувала бізнес, утворивши лейбл Pomitni.

Але Andrade це вже не стосувалося, оскільки артистка припинила співпрацю ще в червні 2022 року. З колишньою продюсеркою Іриною Горовою Мішель залишилася в нормальних стосунках. При зустрічі вони вітаються.

Мішель Андраде пояснила, чому покинула Потапа та Горову

Натомість щодо Потапа співачка іншої думки. За останні 2 роки вони перетнулися з репером лише один раз. Ця зустріч неабияк приголомшила дівчину. Вона поділилася враженнями:

“Ніби було все добре, але все одно я відчуваю, що ми вже ніколи не будемо друзями”.

На питання, чому розірвала співпрацю з лейблом Mozgi, Андраде пояснила, що її ідеї та бачення власної творчості не завжди знаходило підтримку у продюсерів. Настав час, коли хочеться робити щось самостійно й абсолютно нове:

“Я зрозуміла, що я хочу вже, напевно, окремо, бо деякі мої ідеї не підтримували”.

Раніше вся відповідальність лежала на продюсерах, які й приймали важливі рішення. Тепер артистка відчула в собі сили керувати своїм життям власними силами:

“Щоб я розуміла, куди я йду, щоб люди це відчували”.

Отже, Michelle Andrade більше не має жодного стосунку до лейбла Mozgi, а з Pomitni взагалі не співпрацювала жодного дня.

Схожі статті

Довго шукала саме цей рецепт! Повітряні пончики на молоці: тісто як пух і не вбирає олію – ну дуже смачно

Пухкі, ніжні і м'які пончики щедро присипані цукровою пудрою – що може бути смачнішим?! До вашої уваги класичний рецепт найсмачніших пончиків.

Користуюся тільки цим рецептом. Діти вимагають, щоб готувала частіше: смачне горіхово-шоколадне печиво

Для затишного і теплого вечора обов'язково потрібен кухоль ароматного чаю. А який же чай без печива? Сьогодні ми підготували рецепт хрусткого горіхово-шоколадного печива, яке припаде до смаку одразу.

Готую на замовлення вже багато років, сусіди заздрять! Дуже смачні і ефектні бісквітні тістечка “Ніжність”

Бісквітні тістечка за цим рецептом виходять смачнішими за будь-який торт. Легкий, невагомий і нереально смачний – саме таким виходить десерт за цим рецептом.