Три сестри: Лілія Ребрик розповіла, як новонароджена донька Адель почувається в оточенні рідних

"Якщо ви думаєте, що з третьою дитиною ви все знаєте, то ви помиляєтесь",- стверджує Лілія Ребрик та запевняє, що все у них в сім'ї зараз по-новому, як вперше.

Відома телеведуча Лілія Ребрик, яка нещодавно народила свою третю донечку, вийшла на зв’язок з колегами з проєкту “Ранок вдома” та розповіла деякі подробиці того, як новонароджена Адель почувається серед старших сестер та рідних.

Одразу потрібно зауважити, що Лілія, як завжди, має чудовий вигляд та випромінює материнське щастя.

Новоспечена матуся розповіла, що хоча у них з чоловіком багатий досвід поводження з дітьми, виявилось, що вже за роки багато чого геть забулось й тепер доводиться згадувати або вчитися чомусь новому.

Та ці навички швидко відновлюються чи набуваються, коли кожен член родини намагається бути корисним і крихітці, і тим, хто за нею дивиться.

На запитання колег, як малечу зустріли старші сестри, Лілія сказала, що вони дуже чекали цієї зустрічі, але по-різному. 12 річна Діана вже мала подібний досвід перед народженням Полі, тож вона була стриманішою в емоціях. Маленька ж Поля бурхливо готувалась перейти зі статусу “молодша” у категорію “середня” сестра.

Зі слів зіркової мами сестрички “нюхали її та заціловували, просили потримати на ручках”.

До речі, обидві дівчинки приготували немовляті свої подарунки. Мама та папа, розуміючи ситуацію, також від імені Аделі піднесли донькам у відповідь презенти. Пані Ліля вважає це дуже важливим моментом:

“Старші діти не повинні втрачати своє дитинство і вони мають теж відчувати себе маленькими дітьми”

Та все одно Діана й Поля відчувають своє старшинство й тому завзято допомагають мамі.

“Помічниць у нас вистачає”, – сміється Ребрик.

Спитали в актриси, коли вона повернеться до роботи, на що Лілія відповіла, що у неї тепер “є бебі-бос Аделіна Андріївна. Вона ще й Дика, то треба буде у неї спитати, коли вона готова буде маму відпустити”.

А поки що мама з новонародженою налагоджують грудне вигодовування і Лілія відмічає, що бебі відрізняється від попередніх її дітей спокійнішим характером.

“Я вже в неї учусь нікуди не поспішати”,- напівжартома говорить телеведуча.

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.