Після розлучення з Асланом Ахмадовим Ірина Білик у чергове закохалася: чоловік дуже відомий, це не Коляденко

Серце велелюбної Ірини Білик вільним не буває. Шлейф чоловіків артистки, з якими мала стосунки, доволі довгий. Натомість зірка не збирається зупинятися на досягнутому й знову закохана й щаслива.

54-річна Ірина Білик завітала до “Міністерства прем’єр” на М1. Презентувала нову пісню “Кохання” й сповістила, що нині знову закохалася. На жаль, імені нового обранця артистка не назвала, бо:

“Він дуже відомий”.

Ірина навіть жодного натяку на особу свого коханого не зробила. Пояснила, що у такому разі всі відразу здогадаються, хто він насправді. Чи це представник шоубізнесу, чи якоїсь іншої сфери, теж промовчала.

Ірина Білик розповіла про нове кохання

Поки що Білик не зустрічається з чоловіком, який розбив їй серце. Вони навіть не спілкуються. Іра перебуває в очікуванні, що він сам усе зрозуміє й зробить перший крок назустріч.

Співачка певна, що таємничий чоловік урешті відчує її почуття, втямить, що він припав їй до вподоби, та зателефонує. Навряд чи мова йде про Дмитра Коляденка, з яким Ірину часто бачать останнім часом поряд.

Хореографу не треба нічого відчувати. Він свого часу 6 разів купував обручку, освідчувався Білик й благав стати його дружиною. А вона презент брала, але “Так” не відповіла жодного разу.

З колишнім чоловіком Асланом Ахмадовим знаменитість теж перебуває у хороших стосунках. Вони продовжують співпрацю в музичному плані. От тільки через велику відстань не змогли жити разом.

Ірина Білик розповіла про нове кохання

Ще серед колишніх можна пригадати Дмитра Дікусара та Юрія Нікітіна. Хореограф нині боронить нашу батьківщину, тож очікувати від нього вісточки дуже складно. Продюсер давно й безнадійно одружений з подругою Білик Олею Горбачовою. Виходить, маємо очікувати на якогось нового чоловіка в оточенні Ірини Білик.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!