facebook

“За пів року схудла на 15 кг”: 67-річна Оксана Білозір похвалилася новими формами та оновленим обличчям

Артистці й політикині Оксані Білозір 67 років. Але останнім часом жінка неначе скинула зо 2 десятиліття, настільки моложаво виглядає. Дізнаймося, в чому секрет її молодості.

Співачка, нардепка колишніх скликань та ексміністерка культури Оксана Білозір останнім часом кардинально змінилася. При чому не в бік старіння, а навпаки. Народна артистка виглядає дуже й дуже привабливо.

Оксана Білозір схудла на 15 кг

Секретами своєї краси Білозір поділилася з oboz.ua. Знаменитість розповіла, що останнім часом намагається обмежувати коло спілкування родинними зв’язками. Артистка має двох синів.

Андрій мешкає зі своєю родиною, а Ярослав живе з мамою. Додає радості й спілкування з трьома онуками, яким нині 15, 10 та 1,5 року. Ніхто з малечі не насмілюється назвати жінку бабусею. Кличуть тільки Оксаною.

Оксана Білозір схудла на 15 кг

В побуті артистці допомагає робітниця. Є ще є город, де вирощують усе без хімікатів. Городина, ягоди свої, а не покупні. Та Оксана Володимирівна вдома рідко харчується, оскільки не висиджується на пенсії, а постійно перебуває у русі. Головний принцип життя артистки:

“За своє життя я зазнала багато втрат, однак продовжую його любити”.

Білозір певна, що виглядає так гарно саме завдяки любові до життя. А ще знаменитість стежить за харчуванням. Їсть виключно корисні для здоров’я продукти, які особисто їй підходять.

Якщо таких немає, то не буде набивати живіт аби чим – просто поп’є води. Цей принцип виявився доволі дієвим, й артистка всього за пів року позбулася 15 кг ваги. Якщо когось не влаштовують її підходи, Білозір не зважає на це й продовжує їх дотримуватися.

Популярне

Схожі статті

2 яблука та 1 стакан какао: виходить шоколадно-яблучний пиріг – ідеальний осінній десерт, свекруха в захваті

Як багато можна зробити з яблук. Та цей шоколадно-яблучний пиріг підкорює гармонією смаків: солодке яблуко і трішки пікантності какао створюють ту саму композицію.

Роблю для гортензії ковдру – закутую від верхівки до корінців: тепер навесні очікую на пишне цвітіння

Аби навесні гортензія зацвіла рано та пишно, кущики слід утеплити на зиму. Якщо цього не зробити, то в наступному сезоні квіти не порадують великою кількістю квіточок.

Підсіла на пиріг з 4 яблук і зовсім трішки тіста: справжній фруктовий рай та неземна насолода до чаю

Якщо хочете, аби пиріг не відобразився на об'ємах талії, зробіть його за цим рецептом. У такому десерті яблук набагато більше, ніж тіста. А це не лише смачно, але й корисно.

Сиплю під герань 1 ложку в “ніжки” – її сплячка скасовується: цвіте всю зиму, ніби травень місяць надворі

Всім господиням хочеться, аби їхні зелені друзі на підвіконні рясно буяли цвітом. Для того, аби герань цвіла не лише влітку, але й червоніла у січні, достатньо буде зрідка підживлювати цим засобом.

Ця помилка коштувала мені 7 кущів троянд: розказую, як треба і НЕ треба готувати восени квіти до зими

Дуже важливо знати, як підготувати троянди до зими, щоб навесні вони не просто вижили, а розцвіли ще рясніше. Декілька влучних порад і навіть професійні садівники заздритимуть таким вмінням.

Полякова й Нікітюк домовилися зустрітися на “Євробаченні”: а Джамала й Тимошенко в курсі?

Пристрасті довкола нацвідбору на "Євробачення" посилюються. Почалося з істерики та погроз з боку Олі Полякової. Далі нерви здали у Джамали. Тепер до цієї теми доєдналася ще й Леся Нікітюк.