Головний герой серіалу «Віталька» Гарік Бірча розповів про трагедію на зйомці

Часом акторам доводиться зніматися навіть тоді, коли в їхніх життях відбувається щось жахливе - особисті обставини не повинні заважати роботі, адже тоді до життєвих бід може додатися і безробіття.

В кар’єрі кожного артиста хоч раз був випадок, коли довелося переступити через себе і зібратися заради ролі. Талановитий Гарік Бірча, напевно відомий вам по серіалу «Віталька», теж має подібний сумний досвід.

Кадр ил сериала «Виталька»
Кадр з серіалу «Віталька»

Про це стало відомо в рамках програми «ЖВЛ», на яку був запрошений актор – в своєму інтерв’ю Гарік поділився з глядачами багатьма деталями свого творчого шляху, включаючи його найстрашніші моменти.

Актор Гарик (Ігор) Бірча
Актор Гарик (Ігор) Бірча

Гарік згадав, як один зі знімальних днів перервався дзвінком рідної сестри Гаріка – вона повідомила йому важку новину про захворювання мами. Жінка поступила в лікарню з інсультом і потребувала невідкладної допомоги.

Навіть після цього актор знайшов в собі сили відкласти тривожні думки і дозняти необхідне якомога швидше, щоб не втрачати ні хвилини на повторні дублі.

Зйомки серіалу "Віталька"
Зйомки серіалу «Віталька»

За словами самого Гаріка, саме ті пару годин були найскладнішими в його житті. Адже йому довелося жартувати і сміятися, знаючи, що його мама на межі життя і смерті.

Саме тому він сказав, що не хоче, щоб його діти стали артистами.

Схожі статті

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.

Він обрав кохання та свободу: як зараз живе комік Євген Сморигін з “Дизель Шоу” разом з дружиною й 3 дітьми

У світі шоу-бізнесу не так часто зустрінеш людину, яка здатна не лише розважати своєю талановитістю, але й вражати людяністю, порядністю та звичайністю.

Так готують в Америці. Салат Голлівудська зірка від Євгена Клопотенка: курка, бекон, томати й ще багато чого

Рецепту цього цікавого салату близько 90 років. Правда чи ні, але є така версія, що саме в Голлівуді вперше його приготували. Звідти й назва. Так, принаймні стверджує зірковий кухар Євген Клопотенко.