Головний герой серіалу «Віталька» Гарік Бірча розповів про трагедію на зйомці

Author name 8 Жовтня 2020 в 13:10

Поділитися статтею

Віталька (Гарік Бірча)
Віталька (Гарік Бірча)

Часом акторам доводиться зніматися навіть тоді, коли в їхніх життях відбувається щось жахливе – особисті обставини не повинні заважати роботі, адже тоді до життєвих бід може додатися і безробіття.

В кар’єрі кожного артиста хоч раз був випадок, коли довелося переступити через себе і зібратися заради ролі. Талановитий Гарік Бірча, напевно відомий вам по серіалу «Віталька», теж має подібний сумний досвід.

Кадр ил сериала «Виталька»
Кадр з серіалу «Віталька»

Про це стало відомо в рамках програми «ЖВЛ», на яку був запрошений актор – в своєму інтерв’ю Гарік поділився з глядачами багатьма деталями свого творчого шляху, включаючи його найстрашніші моменти.

Актор Гарик (Ігор) Бірча
Актор Гарик (Ігор) Бірча

Гарік згадав, як один зі знімальних днів перервався дзвінком рідної сестри Гаріка – вона повідомила йому важку новину про захворювання мами. Жінка поступила в лікарню з інсультом і потребувала невідкладної допомоги.

Навіть після цього актор знайшов в собі сили відкласти тривожні думки і дозняти необхідне якомога швидше, щоб не втрачати ні хвилини на повторні дублі.

Зйомки серіалу "Віталька"
Зйомки серіалу «Віталька»

За словами самого Гаріка, саме ті пару годин були найскладнішими в його житті. Адже йому довелося жартувати і сміятися, знаючи, що його мама на межі життя і смерті.

Саме тому він сказав, що не хоче, щоб його діти стали артистами.

https://youtu.be/aw6-FqDUv3s

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею