Доля Олени Степаненко: нові відносини, друга молодість, переїзд в США

Author name 8 Листопада 2020 в 13:11

Поділитися статтею

Як колишня дружина Петросяна Олена Степаненко живе зараз, і хто допоміг їй вибратися з депресії в зв'язку з розлученням?
Як колишня дружина Петросяна Олена Степаненко живе зараз, і хто допоміг їй вибратися з депресії в зв’язку з розлученням?

Зараз молоденьку дружину Євгена Петросяна Тетяну Брухунову і їх можливе поповнення у всю обговорюють в мережі, а ось про його екс-подружку Олену Степаненко чомусь всі забули.

Давайте ж згадаємо чим вона живе і як складається її доля. У 2020 році Степаненко виповнилося 67 років. Для більшості шанувальників вона стала предметом для жалю, адже Петросян її кинув. На час вона пропала взагалі з усіх своїх шоу і проектів, навіть намагалася не давати інтерв’ю і не провокувати зайві розмови про себе. Це не дивно, адже мало хто хоче жалю в свою адресу.

Олена Степаненко
Олена Степаненко

Але зараз все по-іншому – обожнювана усією країною Олена Степаненко знову блищить на сцені, дивуючи всіх своїм прекрасним зовнішнім виглядом

Олена Степаненко
Олена Степаненко

А ще, на подив, вона, як і її колишній чоловік, зайнята налагодженням свого особистого життя. Завдяки своєму таланту і артистизму, шанована артистка і телеведуча змогла заробити пристойну суму грошей. Звичайно, шлюборозлучний процес зажадав дещо яких витрат, але основна частина грошей залишилася при артистці.

Олена Степаненко
Олена Степаненко

На сьогоднішній день Степаненко одночасно працює з декількома телеканалами, гастролі в найближчим часом, через ситуацію в світі, не передбачаються. Олену Григорівну сміливо можна називати розумною, красивою і чарівною жінкою.

А ще – вона зовсім не виглядає як 67-річна бабуся. Швидше, вона наслідує способу молодої дружини свого колишнього чоловіка Тетяні Брухуновой.

Зараз у Олени Степаненко з’явився шанувальник-бізнесмен

Олена Степаненко в новому шоу дуже помолодшала
Олена Степаненко в новому шоу дуже помолодшала

Як подейкує наближене до неї оточення, невідомий чоловік задаровує артистку квітами і використовую всі можливі способи завоювання. Ходять чутки, що він дуже багатий і порядком молодше Степаненко. Напевно, вона вирішила піти по стопах Пугачової.

Своїх дітей у Олени немає, але спадкоємця вона вже вибрала. Все своє чимале стан, зароблене за десятки років на сцені, вона планує залишити дочки Євгена Петросяна Вікторині, з якої навіть після розлучення вона зберегла відмінні взаємини.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею