Надя Дорофєєва кардинально змінила імідж: почала життя з чистого аркуша після розпаду «Время и Стекло»

Author name 11 Листопада 2020 в 08:11

Поділитися статтею

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Тепер вже екс-солістка групи «Время и Стекло» Надя Дорофєєва вразила кардинальною зміною іміджу. Співачка вирішила почати сольну кар’єру оновленою.

Цього року публіка була приголомшена новиною про розпад дуету. Багато хто припустив, що вся справа в творчих розбіжностях артистів, проте ніякої сварки не було, вони, навпаки, продовжують дружити.

Причина, по якій зірки через 10 років пліч-о-пліч вирішили розійтися — вони вже реалізували весь творчий потенціал в рамках колективу. Саме тому Надя готується запустити сольний проект, а Позитив продовжить роботу в групі «Mozgi».

Группа «Время и Стекло»
Група «Время и Стекло»

Нарешті героїня нашої сьогоднішньої статті анонсувала свій перший кліп. Так, в Instagram-стрічці Дорофеєвої з’явився короткий шестисекундний ролик, на якому вона зображена крупним планом з білявим волоссям, а в її зіниці під кінець спалахує вогник.

Примітно, що дати виходу вона не повідомила і навіть не дала ніяких натяків на це, тому під публікацією зібралася маса захоплених коментарів від заінтригованих шанувальників:

  • «Щось дуже цікаве на нас чекає»;
  • «Це буде хіт!»;
  • «Чекаємо прем’єри!»;
  • «Як дожити до повного показу цієї роботи?»;
  • «Я вже божеволію від очікування!».
Комментарии пользователей Instagram
Коментарі користувачів Instagram

Не можна не відзначити, що музичний мотив і корекція відео навівають атмосферу містичності імовірної нової пісні Наді, так що величезна армія її фанатів згорає від нетерпіння.

Крім того, вони впевнені, що в якості сольної співачки Дорофєєва підірве аудиторію, як це сталося з Настею Каменських після розпаду дуету «Потап і Настя».

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею