56-річна Азіза потрапила в лікарню після жорстокого нападу вуличної собаки: «Лай, виття, мої крики…»

Author name 16 Листопада 2020 в 17:11

Поділитися статтею

Азіза
Азіза

Російська співачка Азіза потрапила в лікарню після того, як на неї напала вулична собака. 56-річній зірці серйозно дісталося.

Для забобонних людей п’ятниця 13-е завжди асоціюється з чимось поганим і жахливим, а героїня нашої сьогоднішньої статті на собі відчула всю містику цього дня. У себе в Instagram вона розповіла про випадок, через який їй довелося звертатися за медичною допомогою.

Спочатку варто відзначити, що Азіза живе в приватному будинку з великою ділянкою і навіть власним господарством. Саме там все і сталося.

Отже, кілька разів до того під ворота співачки приходив пес із сусіднього села. Його господар пропадає за випивкою, господиня хвора, тому хвостатий постійно тиняється голодний в пошуках їжі і пригод, не втрачаючи при цьому оптимізму.

Азиза со своими любимцами — Керри и Рики
Азіза зі своїми улюбленцями — Керрі та Рікі

Будучи доброю людиною, героїня статті стала підгодовувати бродяжку, якого назвала Бобкою, хоча вечорами він все одно йшов.

Ближче до ночі минулої п’ятниці Азіза вийшла у двір, щоб вимкнути світло, як раптом почула плач того самого пса. Вона вирішила впустити його, все одно місця на всіх вихованців вистачить, а її вівчарка Рікі стояла поруч зі знаменитою господинею.

Азиза
Азіза

Як тільки Бобка попив води, ні з того ні з сього загарчав і кинувся на Рікі. Артистка тут же почала їх рознімати:

«Не пам’ятаю, що було і як, скільки часу це тривало, але на гавкіт, виття і мої крики вибігла людина і облила собак крижаною водою з відра. Рікі відскочив, Бобка вискочив за ворота, а я сиділа в калюжі крові і думала, чия вона? Виявилося, моя», — пише Азіза.

Азиза
Азіза

Зірці довелося терміново їхати в травмпункт, де їй надали необхідну допомогу, а також зробили обов’язковий укол від сказу. Вже після повернення додому вона побачила, що весь цей час Бобка чекав на неї біля воріт:

«Я присіла, а він поклав морду мені на коліна. Потім тихо завив і став облизувати мою перебинтовану ногу, наче просив вибачення».

На Азізу чекає ще кілька уколів, так що з нею буде все в порядку. Що стосується пса, то на нього вона не тримає зла, адже зовсім не дивно, що хвостатий став дворовим бійцем, будучи нікому не потрібним.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею