Ще мінус один: Філіп Кіркоров остаточно відмовився від концертів через вірус

Author name 17 Листопада 2020 в 22:11

Поділитися статтею

Філіп Кіркоров в розпачі: скасував усі концерти, за що тепер буде жити і годувати дітей?
Філіп Кіркоров в розпачі: скасував усі концерти, за що тепер буде жити і годувати дітей?

Російський співак і король естради Філіп Бедросович Кіркоров довгий час залишається на піку популярності.

Навіть незважаючи на його вік, напрямок пісень, тематику, химерні костюми, він все одно примудряється домагатися розташування публіки. Щоб підняти свої рейтинги, Філіп Кіркоров не гребує ніякими методами.

Він співає (а швидше за читає) реп, з’являється популярних ютуб-шоу, записує треки з молодим поколінням, навіть записав кілька пісень і зняв кліпи зі своїм давнім ворогом і конкурентам Миколою Басковим.

Зараз Філіп Кіркоров написав в своєму Instagram, що він скасовує всі концерти на період карантину

https://www.instagram.com/p/CHp2Jich1DW/

Деякий час українці та росіяни думали, що карантину підходить кінця. Але з огляду на ту статистику, яку кожен день публікує уряд, можна зробити висновок про те, що епідеміологічна ситуація в країнах поки залишається дуже стабільною.

У зв’язку з цим співак оголосив – він скасовує всі свої концерти і виступи.

Нова дата заходу будуть озвучена після того, як епідеміологічна ситуація стабілізується і можна буде говорити про пом’якшення карантинних заходів

У публікації в інстаграм, де він розповів про скасування концертів, співак також заявив, що він довгий час є кумиром покоління Z, тому не дасть їм нудьгувати навіть на карантині.

Шанувальники в коментарях написали, що дуже засмучені скасуванням концертів. Деякі з них довгий час збирали гроші на квитки для того, щоб побачити свого улюбленого виконавця Філіпа Бедросовича Кіркорова наживо.

Філіп Кіркоров відправився у відпустку зі Стасом Михайловим
Філіп Кіркоров

Однак тепер вони змушені здавати квитки, повертати свої гроші, або ж просто чекати оголошення нових дата концерту.

Відзначимо, в зв’язку з посиленням заходів, свої виступи скасували десятки співаків і співачок в різних країнах. Серед українських артистів свої заходи скасував Віктор Павлик, Олег Винник, Наталія Могилевська, Надія Мейхер та інші.

Зараз всі розважальні заклади масово йдуть на карантин вихідного дня, при якому з вечора п’ятниці до ранку понеділка нічого не працює.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею