Не тільки Петросян може спадкоємців клепати: 73-річний Барі Алібасов повідомив, що скоро стане батьком (відео)

Хочете вірте, хочете ні, але про це оголосив сам Барі Каримович - незабаром він стане батьком. Дружина Федосєєва-Шукшина в ступорі, син теж.

Барі Алібасов, який в останні роки не вилазить зі скандалів – то розлучається, то сходиться з законною дружиною Лідією Федосеевой-Шукшиній, то пропадає на 2 місяці, то з неврівноваженим сином воює, то в психлікарні лежить, тепер примудрився знову підняти бучу в шоубізові тусовці , та її й яку!

Він в своєму Інстаграмі заявив: його 31-річна коханка вагітна і він скоро стане щасливим батьком. Коханкою виявилася його особиста помічниця і масажистка Віка.

Масажистка Віка

Спочатку вона робила масажі, потім стала танцювати танець живота (відео 1). А потім заскочила до одруженого пристарілого чоловікові в ліжко і ось тепер – вони чекають дитину (відео 2).

Взагалі-то, це звичайно, їх особиста справа, розберуться і без нас. Є тільки занепокоєння, щоб дитина здоровою був, адже у Барі Каримовича було бурхливе життя, є купа старечих болячок, а ще хронічний алкоголізм і лікування від наркотичної залежності за спиною. Так що порівнювати його з Петросяном складно – той ніколи не пив, не курив, а за здоров’ям стежив.

З офіційною дружиною Алібасов так і не розлучився, вона живе з молодшою дочкою, а та, за його словами, влаштувала матері справжній концтабір. Він так написав:

Наскільки це правда і чим все закінчиться – незрозуміло ніяк. Чекаємо продовження нової російської історії про маленького принца (чи принцесу) старого короля від юної красуні.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCHXoM1HKrcB%2F%3Futm_source%3Dig_web_copy_link&is_from_rle

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCH3CN4jKR0F%2F%3Futm_source%3Dig_web_copy_link&is_from_rle

 

Популярне

Схожі статті

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.