До Таюне залицяється завидний український холостяк: у Олега Винника з’явився серйозний конкурент

Author name 1 Грудня 2020 в 12:12

Поділитися статтею

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Ймовірна дружина Олега Винника Таюне отримала комплімент від іншого відомого музиканта. До всього іншого, він ще і завидний холостяк.

Таїсія Сватко, так насправді звуть героїню нашої сьогоднішньої статті, прославилася на всю країну саме завдяки співпраці з виконавцем хіта «Вовчиця».

Володарка сильного голосу стала бек-вокалісткою Олега, причому її тут же записали в головні претендентки на місце таємного кохання артиста.

Таюне і Олег Винник
Таюне і Олег Винник

Більш того, в ЗМІ можна знайти інформацію про те, що у подружжя є 16-річний син Юліан. Юнак живе в Німеччині, професійно займається плаванням і бере участь в спортивних чемпіонатах.

Скільки чуток б не ходило навколо потенційної пари Таюне і Винника, вони зберігають мовчання, чим тільки підсилюють інтригу. Співак вважає, що увагу шанувальників потрібно завойовувати виключно творчістю, а не подробицями особистого життя. Саме тому він старанно уникає будь-яких коментарів на цю тему.

Таюне
Таюне

Незважаючи на це, публіка уважно стежить за всім, що відбувається у Олега і Таїсії, причому навіть в соціальних мережах. Так, днями бек-вокалістка опублікувала серію свіжих фото, які підписала по-філософськи:

«Вір у себе навіть тоді, коли в тобі сумнівається весь світ!».

Коментарі не змусили на себе чекати:

  • «Таєчка, ви чарівна!»;
  • «Дуже красива»;
  • «Отпад усього!»;
  • «Вам дуже пасує такий образ!»;
  • «Фото красиве, але ваша усмішка — просто чудо».

Не стримав емоцій навіть популярний український співак Олександр Пономарьов, який зробив Таюне комплімент у вигляді смайлика троянди під її фотографією.

Комментарии под фото Таюне
Коментарі під фото Таюне

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею