Неймовірна Надя Дорофєєва в лакової шкірі відсвяткувала перший ювілей сольного кліпу – Позитив заздрить

Author name 20 Грудня 2020 в 08:12

Поділитися статтею

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Пройшов рівно місяць з того дня, коли нова сольна співачка України Dorofeeva випустила свій перший сингл Gorit. Надя вже може похвалитися помітними досягненнями.

За цей місяць пісня і кліп Gorit стали хітом не тільки в нашій країні, а й на цілому ряді міжнародних музичних платформ. Наприклад, в світовому додатку Shazam кліп увійшов до сотні кращих – 81 місце, на платформі Spotify майже 300 тисяч прослуховувань. Композиція більше двох тижнів була на першому місці головного чарту Apple Music, зараз перемістилася на друге.

Кадр з кліпу Dorofeeva Gorit
Кадр з кліпу Dorofeeva Gorit

Всього у кліпу вже 9 мільйонів переглядів, що для дебютної пісні – фантастичний результат. У своєму Сторіс співачка подякувала шанувальникам і всім слухачам за велику підтримку і оцінку її сольної творчості. Надя зізналася, що могла тільки мріяти і сподіватися на такий результат.

Свій перший підсумок співачка зазначила новим фото в Інстаграмі. На ньому вона стоїть на тлі відкритого ангара. Образ креативний, тільки чорна лакова шкіра: топ, міні-шорти, зверху – куртка-косуха. Волосся розпущені, на ногах босоніжки на високій платформі, доповнюють образ великі круглі окуляри. Дуже сучасно і актуально для молоді. Шанувальники буквально засипали співачку захопленими лайками.

Нове фото Наді Дорофєєвої
Нове фото Наді Дорофєєвої

У перші дні після виходу пісні та кліпу Надя зазнала гострої критики. Користувачі мережі помітили схожість пісні Gorit з музичним твором британки Little Boots. А потім ще Аліна Гросу оголосила, що музика в пісні Дорофеєвої повторює біт і аранжування її відомої пісні “Vova”. Надя не вважала за потрібне відповідати на ці звинувачення. Але вибачилася перед всіма за невдалий вибір локації – пішохідного моста над Алеєю Героїв Небесної Сотні. Вона пояснила, що це було не її вирішення, вона просто виконувала вказівки кліпмейкера.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею