Всі діти Хюррем Султан: нащадки легендарної Роксолани і Сулеймана з серіалу “Пишне століття”

Author name 8 Березня 2021 в 19:03

Поділитися статтею

Всі діти Султана Сулеймана від Хюррем
Всі діти Султана Сулеймана від Хюррем

Історичний серіал “Чудовий вік” переносить нас до подій далеких часів правління султана Сулеймана Пишного.

Наложниця Роксолана, що зуміла стати його дружиною, прийняла ісламську віру і отримала ім’я Хюррем. Вона народила чоловікові чотирьох спадкоємців. Перекази століть зберегли для нас їхні справжні портрети. Дивіться в нашому матеріалі, як виглядали діти Хюррем Султан і Сулеймана Пишного насправді.

Шехзаде Мехмед

Шехзаде Мехмед
Шехзаде Мехмед

Старший син Сулеймана народився в 1521 році. Він був першим сином Хюррем і другим претендентом на престол. У віці 22 років він несподівано помирає.

Існує дві версії його смерті. За першою – смерть настала від захворювання віспою, по другий – смерть була природною. На жаль портрети первістка Хюррем Султан і Сулеймана Пишного не збереглися до наших днів. Роль Шехзаде Мехмеда у фільмі виконав актор Сезгі Менгу.

Міхрімах

Міхрімах
Міхрімах

Другою дитиною Хюррем, всупереч очікуванням, була дівчинка Міхрімах. Вона отримала гідну освіту, володіла кількома мовами, була розумна і ерудована.

З віком стала багата і впливова, користувалася великою довірою батька. За свідченнями очевидців, дівчина була русявий красунею, витонченої і граціозною.

Зберігся єдиний портрет 33-річної Міхрімах-султан, написаний венеціанським художником Тицианом в 1555 році.

Шехзаде Селім

Шехзаде Селім
Шехзаде Селім

Він був другим сином, народженим у Хюррем. З віком він став одинадцятим султаном Османської імперії, якою правив з 1566 року вісім років. Його прізвиськами були Селім – п’яниця і Селім – блондин. Роль Шехзаде Селіма виконав актор Енгін Озтюрк.

Баязид

Баязид
Баязид

Третій син Хюррем був непокірним і відважним. За наказом Сулеймана в 36 років він разом зі своїми синами був жорстоко страчений.

Роль Баязид виконав Арас Булут Ійнемлі.

Джихангір

Джихангір
Джихангір

Останній четвертий син Хюррем. Відомо, що у нього був вроджений порок серця. Він помер у віці 22 років, сумуючи за страченого брата Мустафи. Його достовірні портрети не збереглися.

Роль Джихангір виконав актор Толга Сариташ.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею