Мріє полетіти в космос і приховує чоловіка: хто така насправді телеведуча Алла Мазур? (Відео)

Author name 23 Вересня 2021 в 20:09

Поділитися статтею

Алла Мазур - чого про неї не знали фанати?
Алла Мазур – чого про неї не знали фанати?

Мазур працює на ТБ так довго, що образ жінки з серйозним поглядом, впевненим голосом і в костюмі – це уособлення журналістики в інформаційно-аналітичних шоу.

Алла – найвпливовіша провідна України та улюблениця мільйонів глядачів. До успіху вона йшла шляхом наполегливої праці і боротьби з власними страхами.

Багато хто знає її як ведучу новин, і напевно ви не замислювалися над тим, що в житті вона не серйозна ведуча вечірніх підсумків дня або тижня, а дружина, мама, подруга.

Ми знайшли для вас кілька цікавих фактів, які відкриють зірку екрану по-новому

https://www.facebook.com/novynysens/posts/202154381708224?__cft__[0]=AZXfQ4lvazxNmFTTVZXmdw0mNVBOT-BfOYP1i_NojI9hZ77NvHBBGweNR6s0mfSi69ttsFQve9kh3pTlfZGikl_gjBleuz9OiFBofboKGPav5G-7pdUHt04VWfKQzZ4R_f5316pSucBoiQuhH0rCEXpD1JNczW6JNf_9D_xd3khbmeqcJezar3MthcSEXoRZ5nQ&__tn__=%2CO%2CP-R

Майбутня телезірка і ведуча новин народилася в Зінькові Хмельницької області в сім’ї лікарів. Батько Алли Григорій був стоматологом, і вся сім’я думала над тим, що дочка піде по стопах свого тата.

Але в медицину їй не судилося податися, вона вирішила піти в журналістику. Ще в школі вона вирішила, що їй подобається творчість і написання статей. Юна Алла перші журналістські кроки робила ще в шкільні роки, коли писала статті в місцеву газету.

Тому не дивно, що після школи вона вирішила отримувати профільну освіту – закінчила факультет журналістики Київського університету ім. Тараса Шевченка.

Програма ТСН, яка розшифровується як “телевезійна служба новин “, не просто так асоціюється з Аллою, адже Мазур працює в ній з перших днів існування програми.

Престижна премія “Телетріумф ” вісім разів визнала її найкращою ведучою інформаційно-аналітичної програми. Це абсолютний рекорд за кількістю статуеток “Телетріумф ” за всю історію премії.

Один цікавий факт про провідну – Алла – досить вразлива жінка.

Алла Мазур пояснила, чому вона не проти дистанційної освіти
Алла Мазур

Тому то чимала кількість негативних новин, які вона щотижня здійснює мовлення з телеекранів, відбивається на її емоційному стані. Щоб тримати себе в позитивному настрої, Алла на ніч завжди аналізує що приємне і хороше сталося за день, і так засинає. Їй це гріє душу.

Дивовижний факт, але ця серйозна телеведуча мріє полетіти в космос. Каже, що усвідомлює, що для досягнення цієї мрії потрібна колосальна підготовка, але нічого неможливого в цьому не бачить.

Головна телеведуча країни приховує чоловіка і виховує сина Артема. Каже, що її чоловік – чоловік непублічний, не любить зайвої уваги, і не є політиком. Тому побоюватися впливу на канал і її професійну діяльність – не варто.

Алла Мазур – символ стриманості і серйозності. Однак вона може здивувати своїх фанатів, наприклад, озвученням мультфільму. Так, вона взяла участь в озвучуванні мультфільму “У пошуках Дорі ” від Disney.

Не так давно вона перемогла рак. Це докорінно змінило її життя і змусило навіть постригтися майже налисо.

Алла Мазур
Алла Мазур
Алла Мазур
Алла Мазур
Алла Мазур
Алла Мазур

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею