Онкохвора Анастасія Заворотнюк загрузла в боргах через дороге лікування: рак сам за себе не заплатить

Відома російська актриса Анастасія Заворотнюк, яка вже більше року бореться з онкологією, загрузла в серйозних боргах.

У 2019-му зірці серіалу “Моя прекрасна няня” діагностували гліобластому. Це злоякісна пухлина головного мозку, небезпечна своїм швидким ростом. З тих пір як стало відомо про хворобу Анастасії, вона перестала з’являтися на публіці, а рідні не дають ніяких коментарів щодо її здоров’я.

Лише нещодавно старша дочка Заворотнюк Анна сказала, що її знаменита мама тяжко хворіє, однак вони лікуються і сподіваються на краще.

Сім'я Анастасії Заворотнюк
Сім’я Анастасії Заворотнюк

За весь цей час актриса жодного разу не потрапляла під приціл камер папараці і вже тим більше не відвідувала світських заходів. Як виявилося, зірку не можуть знайти не тільки шанувальники і журналісти, але ще і судові пристави.

Так, за Анастасією числиться борг податковій службі близько 80 тисяч рублів (29 тис. гривень), причому в її відношенні відкрито вже два виконавчих провадження, як стверджує СтарХит.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Проблеми з судовими приставами для Заворотнюк не в новинку. Раніше вона протягом кількох років не могла погасити великий банківський кредит, оскільки взяла його в доларах, але після кризи курс різко підскочив. Закрити це питання артистка змогла вже тоді, коли почала боротися з недугою.

Варто відзначити, що зараз практично всі сімейні кошти йдуть на оплату дорогого лікування знаменитості. Проте, родичі не оголошували ніяких зборів і не зверталися за допомогою до фанатів, щоб вилікувати Анастасію. Вони справляються своїми силами, а її чоловік Петро Чернишов працює невтомно, беручи участь в різних льодових шоу і тренуючи молодих фігуристів.

Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишов

Рак — не перша і не єдина біда в житті Заворотнюк. Детальніше про це дивіться нижче:

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.