Вагітній дружині Віктора Павліка стало погано в магазині: “У голові паморочиться, не можу стояти на ногах”

Author name 16 Квітня 2021 в 08:04

Поділитися статтею

Катерина Репяхова і Віктор Павлик
Катерина Репяхова і Віктор Павлик

Вагітна дружина українського співака Віктора Павліка схвилювала підписників в соціальних мережах поганим самопочуттям, але ж їй вже скоро народжувати.

Віктор Павлік та Катерина Репяхова одружилися в травні 2020 року. З тих пір вони не приховують своїх почуттів на публіці і діляться з шанувальниками головними подробицями сімейного життя. Фанатів, до речі, вистачає і у Каті, адже вона веде особистий блог в Інстаграм, який годує сімейство в період концертного застою.

На початку 2021-го пара повідомила радісну новину про майбутнє поповнення. Так, вже в червні цього року Віктор Франкович стане батьком в четвертий раз, для Репяхової це буде первісток. Відомо, що вони чекають на хлопчика і планують назвати його Михайлом.

Допомагати Катерині на перших порах буде її мама Лариса, якій подружжя зняло квартиру неподалік від своєї. Судячи з усього, у Павліка хороші відносини з тещею.

Віктор Павлик зі своєю молодою дружиною Катериною і тещею Ларисою
Віктор Павлік зі своєю молодою дружиною Катериною і тещею Ларисою

Як активний користувач соціальних мереж, дружина Віктора показує практично все, що відбувається з нею за день. На цей раз вона змусила прихильників похвилюватися, оскільки їй стало погано прямо посеред магазину, куди вони з мамою поїхали, щоб купити бракуючі дрібниці в квартиру.

“Мені стало дуже погано… Їдемо додому. У голові паморочиться, не можу стояти на ногах”, — написала Катя.

Скріншот з Інстаграма Катерини Репяховой
Скріншот з Інстаграма Катерини Репяхової

У своїх наступних сторіз дівчина поскаржилася на те, що в найближчій аптеці немає можливості поміряти тиск, а вже в машині їй стало легше.

Скріншоти з Інстаграма Катерини Репяховой
Скріншоти з Інстаграма Катерини Репяхової

Раніше того ж дня Репяхова скаржилася, що їй різко захотілося спати, потім в супермаркеті їй було важко дихати, тому вона тут же запідозрила Ковід-19. Втім, експрес-тест показав негативний результат, так що хвилюватися причин немає.

Скріншоти з Інстаграма Катерини Репяховой
Скріншоти з Інстаграма Катерини Репяхової

Історію знайомства і кохання Віктора Павліка та Катерини Репяхової дивіться в наступному відео:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею