8-річний син Шепелєва від Жанни Фріске досі не справляється в туалеті без допомоги тата: “Трохи ніяково”

Author name 21 Квітня 2021 в 11:04

Поділитися статтею

Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске
Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске

Відомий російський шоумен Дмитро Шепелєв розповів про те, яким зростає його син Платон від покійної співачки Жанни Фріске.

Зовсім недавно Шепелєв знову став батьком — у нього народився ще один син, якому дали незвичайне ім’я Тихон. Дитину зірці подарувала його нова обраниця — дизайнер Катерина Тулупова.

Пара давно живе разом і збирається одружитися, при цьому Дмитра вже цілком можна назвати багатодітним батьком, оскільки до дочки своєї коханої Лади він відноситься, як до рідної.

Дмитро Шепелєв та Катерина Тулупова
Дмитро Шепелєв та Катерина Тулупова

Саме вони з Платоном звели батьків завдяки тому, що ходили в один дитячий садок. Дітлахи легко знайшли спільну мову, вони ровесники і зараз їм по 8 років.

Син Шепелева і дочка його нової обраниці Катерини Тулупової - Платон і Лада
Лада і Платон

За словами Шепелєва, діти хочуть скоріше стати дорослими, особливо з появою маленького члена сім’ї. Так, у себе в Інстаграмі шоумен опублікував нове фото, на якому він позує, сидячи в кріслі і широко посміхаючись, а в підписі поділився емоціями від дорослішання спадкоємців:

Лада, наприклад, мріє подорослішати, щоб закриватися від усіх у своїй кімнаті. Крихітка говорить батькам, що скоро у неї буде велика клямка і вона буде “маленькою дівчинкою з великою клямкою”:

“Мені дуже смішно і трохи ніяково. Смішно вони дорослішають, звичайно. Іноді не зрозумієш, дорослі вони вже чи ще діти. Ось Платон:

— Ого! Пап! Дивись які с*ськи!

І через секунду:

— Пап, витри мені п*пу.

Ну от як?”, — дивується Дмитро.

Багато коментаторів погодилися з подивом шоумена і підтримали його, проте деякі вважають, що син вже занадто дорослий для того, щоб не давати собі раду в туалеті без допомоги тата. Втім, скільки людей, стільки й думок.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею