80-річна зірка “Діамантової руки” Світлана Світлична потрапила до лікарні: підозрюють інсульт

Author name 27 Квітня 2021 в 08:04

Поділитися статтею

Світлана Світлична
Світлана Світлична

Зірка радянського кіно Світлана Світлична була госпіталізована лікарями швидкої допомоги з підозрою на інсульт.

Світлані Опанасівні вже 80, тому зовсім не дивно, що останнім часом вона все частіше скаржиться на самопочуття. Смуга невдач почалася з тих пір, як під час інтерв’ю минулого літа одна зі стійок з софітами, яка стояла над Світличною, обірвалася і впала їй на голову. Тоді артистка отримала струс, що спричинило постійні головні болі, а ось на її пам’яті, на щастя, це не позначилося.

Світлана Світлична в Діамантовій руці
Світлана Світлична в Діамантовій руці

У листопаді 2020-го в ЗМІ почали писати про те, що героїня статті перенесла інсульт, однак сама вона пізніше спростувала цю інформацію і заявила, що просто проходила в лікарні планове обстеження. Тоді ж Світлана зазначила, що її судини не в кращому стані через куріння в молодості.

На цей раз Світличну госпіталізували в московську клініку імені Юдіна з підозрою на інсульт. За словами її старшого сина Олексія, актриса в нормі настільки, наскільки це можливо в її віці, при цьому ніяких подробиць він і сам не знає:

“Вона вже виписується, зараз в процесі виписки з лікарні. Почувається добре, нічого лікарі не говорять”, — наводить слова чоловіка видання Life.

Світлана Світлична
Світлана Світлична

Своїм коментарем Олексій і не спростував, і не підтвердив істинний діагноз Світлани Опанасівни. До речі, не так давно вони зі знаменитою матір’ю перебували у сварці через звинувачення Світличної на адресу сина і онучки в тому, що ті намагалися її отруїти та заволодіти нерухомістю. Втім, за словами близького оточення артистки, з рідними вона вже помирилася.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею